Skocz do zawartości

Błąd w logowaniu? Skontaktuj sie z administratorem, ale jak?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam,

dosyć długo nie byłem na forum, więc problemy z logowaniem nie zdziwiły mnie.

Gdy poprosiłem o nowe hasło system poinformował, ze takiego adresu nie ma.

OK. Jeżeli nie ma to może przepadł, więc próbuje ponownie się zarejestrować i tutaj dowiaduje się, ze nazwa użytkownika i adres mailowy są już zarejestrowane.

Więc jest taki adres czy go nie ma ????

Ponadto przy nieudanym logowaniu pojawia się komunikat aby skontaktować się z administratorem ???? Jak można skontaktować się z administratorem skoro wszędzie wyrzuca do logowania i koło się zamyka?

Wziąłem więc nowy adres i zarejestrowałem się od nowa ale chce korzystać ze starego konta.

Proszę więc o uporządkowanie tych kwestii i pomoc w odzyskaniu starych ustawień.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje taka możliwość. Zasady są proste: w przypomnieniu hasła musi zgadzać się login i mail na który była rejestracja. Cokolwiek się nie zgodzi, łącznie z wielkością liter, to nie przejdzie.

W rejestracji jeśli użyje się nicka, który jest w bazie (czyjegokolwiek, swojego lub nieswojego) to nie przejdzie, jeśli użyje się maila będącego w bazie - nie przejdzie.

Wszystkie formularze sprawdziłem i działają poprawnie, co oznacza że po prostu coś mieszasz przy wpisywaniu danych, innej możliwości nie ma.

Kontakt z administracją jest przez mail forum (malpka) satkurier.pl i należy tam zawrzeć komplet informacji, stary nick, mail, bo inaczej nikt nic nie pomoże BTW: to dotyczy też innych spraw, bo jak ktoś tam pisze maila w jakiejś sprawie i nie dodaje nicka, to po prostu nie ma odpowiedzi, bo nikt nie wie o co chodzi.

 

EDIT: Problem rozwiązany, kasuję dodatkowe konto (regulamin - jedna osoba = jedno konto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...