Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Stacja TVP ABC nabyła prawa do emisji nowego serialu animowanego dla dzieci „Agent 203”, który powstaje dla niemieckiej stacji Super RTL (RTL Group). Transakcja została sfinalizowana podczas targów MIPTV w Cannes.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/serial-agent-203-serial-tvp-abc-super-rtl-gdzie-ogladac-premiera

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli chodzi o aktualną oprawę TVP ABC, to uważam, że jest beznadziejna. Poprzednia oprawa była świetnie wykonana (ident, oprawa dżingla np. do "reklamy", belki, zwierzątkowe abecadło) i ładnie prezentowała zwierzaki, szczególnie te tytułowe ABC. A teraz co? Dżingle reklamowe jak z MiniMini+ (widzę, że nie jestem jedyny z tą opinią), te zwierzęta się niby uśmiechają, ale wykonują jakiś dziwny obrót i nagle znikają - no nie... co to w ogóle ma być? Ale i tak najgorsze są te belki zapowiadające następną bajkę. Ogólnie lubię sobie pooglądać "Świnkę Peppę", naprawdę fajna i przyjemna bajka i tuż przed końcem wyskakuje tak ogromna belka, że aż boli w oczy - po co komu to tak wielkie? Nie można obok loga ekranowego dać mały napis, jaka będzie następna bajka? Ponadto jestem zdania, że niektóre oprawy są tak świetnie wykonane, że nie powinny być nigdy ruszane. Taka TVP Rozrywka od początku istnienia ma świetną oprawę audiowizualną już od 10 lat i nie chcę, żeby jej kiedykolwiek zmieniali. Albo logo ekranowe TVN - nigdy żadnej zmiany, tylko małe litery w kółku

 

Natomiast co do oprawy śpiochów, to tutaj już mam zupełnie odwrotne zdanie. Oprawa śpiochów w pierwszej oprawie jest bardzo ładna, jednak to cały czas była ta sama krowa i było 5 wersji z tłem, no i bardzo raziło w oczy zbyt jasne tło, natomiast muzyka była praktycznie taka sama (tylko w bożonarodzeniowej oprawie dodali powiew zimowego wiatru), no i ogólnie muzyka choć kołysze, to trochę ubogo brzmi. I tutaj muszę przyznać, że w obecnej oprawie prezentacja śpiochów prezentuje się znacznie lepiej! Też jest podzielone na pory roku i nie tylko na lato i zimę, ale i też wiosnę i jesień. I co jeszcze fajnego - niebo wreszcie jest ciemne, tak jak powinno być i jeszcze do tego różne zwierzaki śpią na księżycu, a nie tylko krowa. I jeszcze ta muzyka zdecydowanie lepiej brzmi, jest kołysząca, ale jednocześnie bardzo przyjemna dla ucha i z tego, co widzę, jest kilka wersji muzycznych

 

Jakbym miał to wszystko podsumować, to ja bym został przy oprawie śpiochów takiej, jaka teraz jest. Natomiast co do pozostałej oprawy, to bym przywrócił z tej pierwszej. I jeszcze porę emisji tych pętli zmieniłbym, że zamiast od 0:00 powinna się zaczynać od 22:00, ewentualnie od 21:00. Wtedy by było wszystko idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...