Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i skoro stacja PO i Ruchu Palikota to dlaczego reklamy PiS tam chodziły? Czy naprawdę tak trudno zrozumcie ze kapitał prywatny będzie bardziej po stronie liberalnej partii.

Gdy np. Komitet Wyborczy PiS jest reklamodawcą, to z reguły nie ma znaczenia w jakiej stacji nadaje spoty, grunt, że TVN24 jest najchętniej oglądanym kanałem tematycznym. To żadna ujma dla partii i dla telewizji, bo przecież nawet jeśli stacja jest stronnicza, to w wyborach trzeba przekonywać do siebie zwolenników innych partii, a nie swoich.

 

Co maja PIS forsować szczególnie po tych rządach gdy podpisywali umowę koalicyjna wcześniej tylko dla TV Trwam, przez to że podsłuchiwali dziennikarzy czy to że chcieli zniszczyć TVN?. PiS sam zraził do siebie media

PiS zawsze robił z siebie pośmiewisko w mediach, jednak nadal jest to największa partia opozycyjna. Mogą zrażać do siebie media, tylko żeby się utrzymać, potrzebne są im telewizje Tuska. Swego czasu bojkotowali TVN24 i Superstację i nie było to mądre posunięcie. TV Trwam nie wyrównywała szans swoją "opiniotwórczością" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko, skoro będą mieli kapitał na nadawanie,tylko ta nazwa fatalna,nie ma czegoś takiego jak telewizja niezależna, każdy od kogoś zależy. Jeśli ktoś uważa,że Polsat czy TVN jest niezależny ,to niech sobie przypomni kulisy pożegnania Tomasza Lisa z telewizją Prywatną jaką jest Polsat , na który konstytucyjne władze RP nie powinny mieć teoretycznie żadnego wpływu. Choć ja nie sympatyzujący z mediami głównego nurtu czekałbym na kanał mniej zaangażowany politycznie i krytyczny także w stosunku do PiS-u,bo tej partii też mam wiele do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Choć ja nie sympatyzujący z mediami głównego nurtu czekałbym na kanał mniej zaangażowany politycznie i krytyczny także w stosunku do PiS-u,bo tej partii też mam wiele do zarzucenia.

Jeżeli szukasz stacji w bardziej obiektywnej niż inne to polecam Polsat News, który dla niektórych ugrupowań politycznych był dobry, dopóki jedna z dziennikarek tej stacji nie została pobita na Jasnej Górze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć ja nie sympatyzujący z mediami głównego nurtu czekałbym na kanał mniej zaangażowany politycznie i krytyczny także w stosunku do PiS-u,bo tej partii też mam wiele do zarzucenia.

Jeżeli szukasz stacji w bardziej obiektywnej niż inne to polecam Polsat News, który dla niektórych ugrupowań politycznych był dobry, dopóki jedna z dziennikarek tej stacji nie została pobita na Jasnej Górze. :)

Z tym pobiciem to niekoniecznie prawda.Operator i dziennikarka kilkukrotnie zmieniali wersję wydarzeń i koszt poniesionych strat więc coś jest nie halo.Co do satelity myślę że trafili by prawdopodobnie na jakiś zagraniczny transponder tak jak np.RBL TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy beda marsze jak operatorzy nie beda chcieli dolaczac kanalu do swoich platform i kablowek. Wiadomo, ze dla pewnych osob, konkurencja i wolny rynek nie istnieje, oni pod przymusem beda chcieli to osiagnac

 

PS Wildstein, Pospieszalski i Sakiewicz... oni i niezaleznosc. Dowcip roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak najbardziej jestem na tak ! Koniec dominacji Tusk Vision Network 24 .Nie można być pod wpływem tylko jednego nurtu ...

Tusk Vision Network 24, jak to ładnie ująłeś, jest prywatną stacją i nikt Cię nie zmusza do jej oglądania (to państwowej też nie). Masz pilot? Tak? To przełącz na inny kanał.

A co do dominacji, to dominuje TVP Info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallncr przecież napisałem nurtu a nie telewizji ... Naprawdę mogę z racji studiów co nie co wiedzieć(i widzieć) więcej akurat w kwestii mediów zajmujących się polityką.Myślisz że wszystko w TVN czy w innej stacji to spontan ? Ja jak już oglądam to wszystko łącznie z Trwam bo inaczej nie ma sensu.

Pozdrawiam - Student Nauk Politycznych czyli przyszły "Spawacz" hihihi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć ja nie sympatyzujący z mediami głównego nurtu czekałbym na kanał mniej zaangażowany politycznie i krytyczny także w stosunku do PiS-u,bo tej partii też mam wiele do zarzucenia.

Jeżeli szukasz stacji w bardziej obiektywnej niż inne to polecam Polsat News, który dla niektórych ugrupowań politycznych był dobry, dopóki jedna z dziennikarek tej stacji nie została pobita na Jasnej Górze. :)

Nie musisz mi polecać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy mają tu swoiste rozumienie słowa "niezależność". Dla nich niezależność to może być tylko od opozycji, w żadnym razie od rządu, od którego zależy przecież wszystko w tym kraju. Przez takie kwiatki coraz bardziej uświadamiam sobie straszną prawdę czym jest "[beep]g".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uświadom sobie, że być może sam takim [beep]giem jesteś.

 

Niezależna to ta telewizja może być, jeśli nie będzie miała ŻADNEGO związku z politykami - czy to rządu, czy opozycji. Niezależność jest binarna.

 

Poza tym, jedyna zależna od rządu TV to TVP, reszta co najwyżej z kimś sympatyzuje i ma do tego święte prawo, tak jak widz ma prawo tego nie oglądać, jeśli mu nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ta telewizja nie będzie niezależna, ponieważ ma być tworzona przez środowiska związane z bohaterskim prezesem i jego grupą polityczną. Gdyby jednak okazało się, że stałymi gośćmi będą przedstawiciele wszystkich opcji i bez ustalonej, jedynie słusznej, tezy, kanał może zdobyć szeroką widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i NIE MA związku z politykami opozycji bo zakładają ją tylko DZIENNIKARZE SYMPATYZUJĄCY z opozycją. Tak jak inni dziennikarze sympatyzują z kimś innym i wcale to szanownym [beep]gom nie przeszkadza nazywać ich niezależnymi. Jak nazwiecie TVN Polsat i TVP pieskami platformy to się zgodzę, TV Niezależna będzie pieskiem PiSu. Wtedy i tylko wtedy.

 

Satmaster, przedstawiciele wszystkich opcji może i będą zapraszani, pytanie tylko czy zechcą przychodzić. Tam taryfy ulgowej i łatwych pytań może dla nich nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...