Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sakiewicz krytykuje Ikea, bojkotuję by tam nie chodzić. Tym samym atakuję polskie fabryki mebli które dla Ikea produkują meble. Czy to nie jest działanie na szkodę polskiego pracownika? Tysiące polskich pracowników? 

 

Jak takie treści można bronić? Wciąż mnie to zadziwia. Albo to zdjęcie ze zbiórek w Niemczech i porównania do WOŚP. To nie jest szczucie?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

On to przynajmniej robi w związku ze skandalicznymi wypowiedziami i akcjami mającymi miejsce teraz, a nie na podstawie historycznych wydarzeń ;)

Co jeszcze przeczytam aby w jakiś sposób wytłumaczyć te skandaliczne słowa i obrazki?

Wypowiedziami osób nie będących pracownikami, a tym bardziej twórcami stacji. Zanim sie kogoś skrytykuje warto uderzyć się we własne piersi, inaczej to hipokryzja. Czy Ikea potępiła swojego twórcę? 

Republika także przeprosiła przypominam. 

Edytowane przez fanbonda
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fanbonda napisał(a):

Czy Ikea potępiła swojego twórcę? 

A dlaczego miałaby to robić, co z tym marka ma wspólnego? W przeciwieństwie do słów które padają na antenie Republiki i na portalach internetowych.

Dzieci zbierające pieniądze porównywać do czasów faszystowkich - aż mi się to w głowie nie mieści.

Ci Niemcy to jakaś fobia :)

To meble Ikea Republice nie przeszkadzają ? Może Republika przeprosi że kupiła meble z tej firmy?

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla [beep]ów to nie wystarczy. Rozliczać do wielu pokoleń. Wielkie fabryki Ikei, gdzie pracują tysiące ludzi, porównujecie do małej stacyjki, która przez ostatnie lata była dotowana ze spółek skarbu państwa, Sakiewicz brylował na balach, a sam nie płacił pracownikom. O czym mówicie? Macie trochę oleju w głowie?

Edytowane przez Pawelgor
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

A dlaczego miałaby to robić, co z tym marka ma wspólnego?

To meble Ikea Republice nie przeszkadzają ? Może Republika przeprosi że kupiła meble z tej firmy?

ikea.jpg

Nie realizowalem

zakupów na rzecz Tv Republika, pytaj przedstawicieli stacji.

No tsk tworca Ikei nie ma nic wspólnego z Ikeą🙃

Szczucie to szczucie. Szczujesz na polską firmę @Pawelgor . Wielkość firmy nie ma znaczenia. 

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fanbonda napisał(a):

Nie realizowałem

zakupów na rzecz Tv Republika, pytaj przedstawicieli stacji.

Ale do tłumaczenia wypowiedzi i okładek jesteś pierwszy, mimo że także nie wypowiadasz tych słów i nie tworzysz okładek

 

Komentarze do artykułu sugerującego że zbieranie do puszek jest znane z faszystowskich Niemiec

https://wiadomosci.wp.pl/szokujaca-publikacja-tv-republika-fala-oburzenia-w-sieci-6982488125409792a

Cytat

Powołując się na informacje z Wikipedii, serwis telewizji informuje, że inicjatorem powstania zbiórki był Adolf Hitler, który wydał zarządzenie, że "nikt nie może być głodny, nikt nie może zamarznąć".

Czytamy także, że podstawowym elementem akcji, którym było "kwestowanie dzieci i młodzieży w miejscach publicznych". Zarówno opis jak i film podkreśla, że darczyńcy otrzymywali od młodych ludzi "serduszka". Na koniec nagrania słyszymy pytanie: "Czy użycie tych samych mechanizmów w dzisiejszych czasach byłoby tak samo skuteczne?".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawelgor napisał(a):

To się nie mieści w głowie. Sklep z meblami zrównują z Hitlerem. Czy prawami wiedzą, że większość mebli pochodzi z Polski? Mój ojciec pracuję w fabryce w Wielkopolsce. Co trzeba mieć w głowie by takie rzeczy robić? Czy oni coś złego komuś zrobili. Jako pracodawca, to jest świetna firma u wiem co mówię. Banda ludzi, troglodytów, bo inaczej ich nazwać nie można, mówi, że Ikea to Hitler. Gdzie ja żyję?

Tutaj Gazeta Polska w pewnym sensie ma rację. Założyciel Ikei był gorącym zwolennikiem Hitlera i ideologii nazistowskiej. 

4 godziny temu, Pawelgor napisał(a):

Od szczucia to pierwsza jest republika. Niemcy, WOŚP, imigranci, każdego dnia to inny wróg. @fanbondaprzejmuje się milionerem Sakiewiczem zależnym od partii, a nie przejmuje fabrykami i pracownikami mebli w Polsce.

Republika w przeciwieństwie do nowej TVP Info chociaż informowała o seksaferze w Gazecie Wyborczej z udziałem Kąckiego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Media Ekspert miał do niedzieli się ukazywać. Nie twórzcie teorii, wystarczy czytać oficjalne komunikaty.

A niby co ja napisałem:

W dniu 7.01.2024 o 19:27, Bartosz10 napisał(a):

Z czego jak na razie media expert dalej jest reklamowany w Republice - dzisiaj widziałem ich reklamę w tej stacji

Ale gdzieś czytałem, że mają umowę do dzisiaj, więc chciałem się wstrzymać do czasu upłynięcia tej daty (czyli do jutra), żeby sprawdzić, czy po tej dacie dalej będą ich reklamy na antenie Republiki

Ja nie tworzę teorii, tylko logicznie komentuję dane sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...