Skocz do zawartości

Sylwester dawniej...


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Pamiętacie jeden z najbardziej komicznych odcinków specjalnych serialu "Świat według kiepskich" - odc. sylwestrowy (2007), który leciał w okresie między 24, a 31 grudnia 2007 w Polsacie? W zeszłym roku obejrzałem go po raz drugi w ATM Rozrywka - 24 12 2012, godz. 23:00. A trwał on ok. 40 min.

Najkomiczniejszy... czy ja wiem? Pół odcinka Ferdek [beep]ył, jaki to sylwester jest do d*py, i dopiero w połowie odcinka postanowił zrobić imprezkę - czyli niekoniecznie. Dla mnie najkomiczniejszym był "Wielki bal" w wersji pełnej (niedostępnej na ipli), a szczególnie scenka z babką na rurze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chodzi o sylwestrowe odcinki ''Kiepskich'' to najlepszym dla mnie odcinkiem jest ''Cios w nos'' w którym to Halina i Helena żądały aby ich mężowie zabrali na jakikolwiek bal sylwestrowy, a Ferdek postanowił za pomocą szybkoschnącego kleju przykuć Halinę, Helenę, Paździocha i jego do fotela. Pamiętam że w tym odcinku wystąpili min Krzysztof Ibisz, Krzysztof Skiba, Grzegorz Warchoł i znany z programów Call-TV Irek Bielenik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj TVP Rozrywka wyemitował dwa odcinki ''Tour de Maryla - Viva Italia'' który był emitowany w listopadzie 2001r. w którym wystąpili min Marek Torzewski, Grupa MoCarta, Zucchero, Hanna Śleszyńska i Ireneusz Krosny. Jutro o 0:50 i 1:50 TVP Rozrywka wyemituje ''Tour de Maryla - Ole!''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj TVP Rozrywka powtórzyła sylwestrowe widowisko ''Tour de Maryla - Ole!'' gdzie w części drugiej wystąpili min piłkarz Roman Kosecki który zaśpiewał główną piosenkę z filmu ''Desperado'', spikerzy Jedynki Grzegorz Miśtal, Monika Luft i Anna Popek, Stachursky, Edyta Górniak i Enrique Iglesias z którym Maryla Rodowicz przeprowadzała wywiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znalazłem tutaj fragment sylwestrowego programu Bravo TV na Polsacie z 31 grudnia 2005 roku. Tutaj jest piosenka ukraińskiego zespołu Stereolizzy. To były jeszcze czasy kiedy na Polsacie nie było jeszcze wielkich imprez sylwestrowych, takich jakie są emitowane od 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do dawnych ''Sylwestrów'', to najbardziej uwielbiałem szopki noworoczne. Uwielbiałem przede wszystkim szopki noworoczne z lat 2004-2009 (które tworzył pan Marcin Wolski) m.in ''Saloon gier'' (gdzie akcja odbywała się w kasynie, a w roli ochroniarza wystąpił Dariusz Gnatowski, czyli serialowy Boczek z serialu ''Świat według Kiepskich), ''Szopkę w szafie'', ''Szopkę w raju'' czy ''Szopkę w kasynie''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...