Skocz do zawartości

Elsat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie ceny poszły sporo w górę. Gdybym teraz korzystał z paczki (zielony + sileMax) zamiast moich 111zł płaciłbym o 12,9 więcej. Gdybym miał do tego telefon to różnica pogłębia się do 17,9zl. Nie wygląda to za ciekawie. Dobrze, że mam jeszcze ponad rok umowy na promocji. Co do SileFiber, myślę, że oprze sie to o 200zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ten nieproporcjonalnie duży jak na kablówkę upload w SileFiber. Zapewne to testy nowego DOCSIS'a (zwiększenie ilości kanałów dosyłowych). Tylko czekać kiedy zaczną pobierać opłatę za modem.

 

Są juz pełne informacje o cenach. Pakiety premium niektóre nieznacznie taniej, a inne znacznie drożej.

http://sileman.pl/images/dokumenty/Cenniki/Cennik%20Telewizji%20Elsat%20od%2001.04.2015.pdf

 

Sama telewizja podrożała w pakiecie Biały oraz Zielony nawet o 100%...

 

Internet:

http://sileman.pl/images/dokumenty/Cenniki/Cennik%20Internet%20Sileman%20od%2001.04.2015.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja porównuje ceny z cennika poprzedniego (też bez promocji) z bieżącym. Więc albo nagle dadzą "mega" pseudo promocje albo jakies jajka na prima aprilis robią :)

 

Edit:

Są już promocje. Łaskawie obniżają wartości cennikowe do pułapów zbliżonych do poprzednich (choć nadal troche droższych). SileFiber nie jest wymieniony w cenniku z paczką, a solo kosztuje 299zł/m-c (!)

Wygląda to jak zagrywka na zwiększenie ulgi przy umowie na czas określony - co oczywiście ma znaczenie np. przy zerwaniu umowy przed czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dobrze marketingowo wyglądał tel za 1 zł, teraz kosztuje 6 zł. No ale lepiej, że zdrożał telefon, którego wcale nie trzeba brać, niż miałaby jeszcze bardziej zdrożeć telewizja :)

Zastanawiam się jeszcze nad Adventure HD i Power TV HD - wczoraj pojawiły się ich testy i zostały wyłączone, może pojawią się w okolicy polowy miesiąca, Elsat lubi dawkować nowości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że albo operator nadąża za konkurencją a jeszcze lepiej zawsze jest krok przed nią albo ciągle stoi w miejscu czyli de facto się cofa co w skrajnym przypadku prowadzi do zwinięcia interesu. Jak to mówią "aby wyjąć trzeba włożyć" ;)

 

Z innej beczki, kto korzysta jeszcze wyłącznie z analogu w Elsacie temu wyłączono kolejny program, tym razem padło na Comedy Central. Jak tak dalej pójdzie to do końca roku wyłączą cały analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wejść na górze w "Promocje" i tam jest taki pomarańczowy kafelek "Paczka usług" :D

 

EDIT: Widzę, że usunęli opcję dodatkową TVP Sport HD płatną 8 zł miesięcznie, dodali ten kanał do opcji TVP, która zamiast 3 zł kosztuje 6 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, też by mnie to interesowało, ciekawe też, jaka część uciekła do SAT czy DVB-T ;) I ile osób ma jeszcze analog, przy niedawnym wyłączeniu Comedy Central, TVN 24, Disney XD, a wcześniej TV Trwam i kanałów z + (MiniMini+, TeleTOON+, Planete+, AleKino+) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ich zasięgu mogą mieć "na oko" z 15-20 tys. abonentów. Jakiś czas temu rozważałem zmianę operatora, ale ofertę mocno poprawili, do tego zaleta w postaci nieparowanej karty jest bezcenna także na dzień dzisiejszy jak dla mnie ta kablówka to najlepsze rozwiązanie z dostępnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nieparowana karta czy po prostu analogowy "multiroom", z którego korzysta chyba każdy abonent, to duży atut. Ludzie są przyzwyczajeni do oglądania na 2-3 telewizorach, przy TV satelitarnej trzeba ciągnąć kable do każdego pomieszczenia, a co ważniejsze, trzeba płacić dodatkowe pieniądze operatorowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...