Skocz do zawartości

Elsat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takim bałaganie jaki mają z LCNami nie ma większego znaczenia jaki numerek przyjmie Paramount Channel HD. W komunikacie nie napisali nic na ten temat więc prawdopodobnie pojawi się w miejscu Blink.

 

edit:

 

Paramount Channel HD zajął miejsce po Blink czyli LCN 35. Ponadto mamy mały wysyp nowości :) Na pozycji 331 TV Puls 2 HD (poprawnie powinno być Puls 2 HD), 332 - Tele5 HD, na 545 jest natomiast TV Republika HD (kto ten numer wymyślił :roll: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paramount Channel HD pojawił się na pozycji 35, w miejsce Blinka!.

Poza tym pojawiły się trzy nowości: Puls 2 HD (poz. 331, 322 MHz), Tele 5 HD (poz. 332, 794 MHz) oraz LOVE HD (poz. 87, 322 MHz) :)

Obecnie Puls 2 HD i Tele 5 HD są nieszyfrowane, jakość bardzo ładna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle pozostały też na liście niepotrzebne programy testowe, ciężko stwierdzić po co jest TVP2 na pozycji 451, nie wiem też co kryje się pod testem na pozycji 452 (nie mam dostępnego tego kanału), natomiast na 453 zgłasza się kolejny test lecz kanał jest niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio Elsat chyba coś zmieniał przy prędkości internetu, obecnie mając sileMAX zamiast 40 Mb/s mam 50 Mb/s (sprawdzone na różnych speedtestach, także noc.sileman.pl) :)

Dość tajemnicza wydaje się odpowiedź na pytanie jednego z abonentów na fb

Czy zostały zwiększone przepustowości ostatnio ?
Ostatnio prowadzimy prace nad przepustowością, to może świadczyć o jej zwiększeniu

Tylko czy osoby prowadzące ten fanpage wiedzą, o co chodzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się kolejne nowości

test738 - 258 MHz,

test739 - 242 MHz.

Okazuje się, że są to kanały Adventure HD i POWER TV HD (obraz jednak strasznie się sypie na obu kanałach, pewnie trzeba podkręcić bitrate ;) )

Pewnie te kanały będą w pakiecie Fioletowym (niższe pakiety nie mają dostępu do tych częstotliwości, sam sprawdzałem w innym mieszkaniu).

EDIT: Testy już się nie wyszukują, częstotliwości nadal są aktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gdy pojawiają się jakieś nowości, z reguły podaję częstotliwość ;) Co do TVN Fabuła - chyba bardziej pożądane są inne kanały TVN - te HD (7, Style, Turbo i 24) ;)

@adrian1981 Tylko żeby się nie okazało, że jedynym ich dobrym gestem będzie wyłączenie CC SD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVN-ów w HD to nieporozumienie że nie ma ich w złotym. Sam posiadam zielony, z którego jestem zadowolony bo ostatnio dostał pare wesji HD kanałów. Tak samo brakuje w ofercie Polsatu HD.

Ah, bym zapomniał. Dziś dekoder pokazał komunikat, że dodano 2 nowe kanały. Nie sprawdzałem jakie, ale pewnie to te o których pisaliście, że są na testach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogły być też inne kanały ;)

Dziś pokazały się na liście nowości :D

TVN7 HD - LCN 45, 122 MHz

TVN 24 HD - LCN 46, 242 MHz

TVN Style HD - LCN 47, 242 MHz

TVN Turbo HD - LCN 48, 242 MHz

Mango 24 - LCN 118, 130 MHz

Pakietyzacja - Mango 24 myślę, że trafi do pakietu Białego+, TVN7 HD do Błękitnego, a reszta do Fioletowego :)

Teraz zauważyłem, że TVN HD mam odkodowany, więc pewnie wraz z TVN7 HD zasilą pakiet Biały+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie pakietyzacja nowych kanałów wygląda nieco inaczej:

TVN7 HD i Mango 24 do pakietu Białego+

TVN Style HD, TVN Turbo HD i TVN24 HD do pakietu Błękitnego

W związku z tym TVN HD został przeniesiony do pakietu Białego+, a TVN24 SD do pakietu Błękitnego :)

 

EDIT: Niestety jest też druga strona medalu: Regulamin promocji Super Paczka

Jak widać, ceny pakietów poszły do góry, pakiet Złoty kosztuje 89,90 zł, Zielony 69,90 zł. Wycofano pakiet internetowy sileSTANDARD, teraz si[beep]I ma 3 Mb/s, sileMAX 50 Mb/s, sileULTRA 80 Mb/s. Nie ma także telefonu za 1 zł - teraz kosztuje 6 zł miesięcznie.

Wiele osób podpisało ostatnio umowę multiroom wiążącą ich na 2 lata, teraz gdy będą chcieli podpisać nową umowę będą płacić dużo więcej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...