Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja mam problem miałem miedz naliczony rabat za styczeń bo mi przyznali za złote plusy i dzis patrze i nie nie mam rabatu?

 

Będziesz to miał skorygowane,albo jeszcze w tym miesiącu,albo w lutym.Miałem podobną sytuację w grudniu,w listopadzie wziąłem mezzo za punkty,jednak rachunek grudniowy zawierał kwotę bez zniżki,jednak w tym samym miesiącu,na początku, juz była suma właściwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba już wszyscy mają:

Zmieniamy się dla Ciebie!

 

W nowym roku przygotowaliśmy dla Ciebie nową propozycję. Czeka Cię wiele atrakcji i niespodzianek!

 

Dzięki benefitom, które dla Ciebie przygotowaliśmy poczujesz się zupełnie nadzwyczajnie i będziesz miał szansę zbliżyć się, nie tylko do telewizji, ale także do samych "gwiazd".

 

Program ZŁOTY PLUS w dniu 30 grudnia 2011r. został zamknięty.

Wszystkim uczestnikom ZŁOTEGO PLUSA dziękujemy za ponad 5 lat wspólnej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ja w to bardzo wątpie. Program nowy miał być początkiem stycznia,i nic nie widać?!

Sorry za mały OT - soft do Pace PVR miał być w 2011r i oficjalnego nie ma do dziś.

Soft byl juz dawno, ale przez obecne kolejki nie jest udostepniany. Wiadomo czemu. Jak sie troche uspokoi to i soft bedzie.

 

Odnosnie nowego programu - nie bedzie zbierania punktow wiec moze byc i liczę na polaczenie z jakims programem partnerskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...