Skocz do zawartości

Problem z "listami"


anbes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Jestem tu nowy. Mam taki problem (niestety w opcji szukaj nie znalazłem odpowiedzi): Program Disney Channel w liście "cyfrowy polsat" jest na kanałach 9 i 39, natomiast nie mogę go znaleźć na liście wszystkich programów Hotbirda. Dzwoniłem na infolinię i tam poinformowano mnie że ten program jest na kanale 18 , ale u mnie na 18 jest Zone Europa. Nie pomogło też ponowne szukanie programów. A chcę po prostu dodać Disney-a do swojej listy.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problrmu. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu 2 potem 1 nastepnie Sprawdz Sygnał i zmieniasz tryb szukania na Wszystkie. Nastepnie szukanie kanałow i dekoder przeszukuje Ci calego satelite. Gdy sie to zakonczy naciskasz OK wychodzisz z menu naciskasz zielony przycisk i z listy ktora sie rozwinela wybierasz np lista TV 1 i zatwierdzasz ok. Potem postepujesz wedlug wskazowek na ekrani dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzesnia 2006 :) ale tak juz mialem.. zaraz po aktualizacji programow pojawiaja mi sie, ale potem jakos gina (moze po wyl. i wl. dekodera cos tam sie aktualizuje ?) wiec nie wiem :P

 

ps: czy jak dekoder chodzi wlaczony np. 7dni to cos moze mu sie stac ? temperatura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pytanie na jak dlugo, bo np. PolSport Extra nie odbiera ale wazne ze inne dzialaja, wyl. go i wl. mam nadzieje ze beda dalej :)

 

 

edit po wyl. i wl. ponownym Echa kanaly nadal sa :) ciekawe na jak dlugo...i czy polsat moze mnie np. wychwycic ze je mam ? maja jakis podglad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie jak dlugo nie potrafie Ci odpowiedziec ale mozesz przynajmniej nacieszyc oko pełna oferta. Nie ma czegos takiego jak podglad tego co odbierasz :) Nie moga Ci zajzec w telewizor ale mysle ze wystarczy zmiana klucza badz jakas aktualizacja i bedzie po kanałach.

 

PS moze jakies dzieki chociaz za to?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak podglad tego co odbierasz :)

no ale jakos musza wiedziec, bo jak place np. 40,90zl to wiedza ze mam famila + filmowy :P

PS moze jakies dzieki chociaz za to?? :)

wielkie dzieki za kanaly :P:oops::oops::oops:

 

w nagrode jak bede je jezcze mial moge cos Ci nagrac na avi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziekuje z tym nagraniem na AVI :). Mysle ze jezeli opłacasz pakiet familijny plus filmowy to nadaja Ci sygnał na te pakiety a jezeli tak jak teraz niewiadomo z jakich przyczyn odbierasz wszystko to jest jakis bład ich systemu a zeby to sprawdzili musieli by sprawdzac pojedynczo kazdego klienta czy system sie nie pomylil :) To jest tylko moje zdanie nie wiem jak jest naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety dodatkowe sa pakietami nieobowiazkowymi wiec Polsat nie moze zrobic tego tak ze okres rozliczeniowy masz np 10 dnia miesiaca płacisz za filmowy np 15 i masz odkodowany od 15 do 10 bo wtedy byloby to nie fair bo zamiast miec pelnego miesiaca mialbys o te piec dni mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...