Skocz do zawartości

Nowa oferta Nki dekoder+HBO


Mc.Art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w podkarpackim w euro agd rtv było 8 sztuk na dziś zostało 3. Miałem kupić ale wobec połączenia ofert wstrzymałem się bo nie wiadomo co będzie w marcu czy kwietniu i może się okazać że to bezużyteczny mebel za 199 zł, Tym bardziej że jak się zepsuje to co , tak dzierżawię dekoder jak coś to wymieniam i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dzisiaj aktywuje ... To do kiedy będą liczyli mi te trzy miesiące ?

 

Swoją drogą wewnątrz dekodera jest tyle kurzu ze az strach :) Oni chyba wymieniają na szybko obudowę I dawaj do sprzedaży ...

 

Edit:

 

Dekoder wywalił błąd, zawiesił się na momencie wykonywania TESTu i zapalił się czerwony piktogram na wyświetlaczu ( Wykrzyknik wpisany w trójkąt ). Włączanie i wyłączanie z sieci nie dawało rezultatu. Zadzwoniłem więc na infolinię n, konsultant poprosił o podanie serii i jak usłyszał BLSA to zrobił yhmmm :shock: , ale kazał podać też nr karty więc wyjąłem ją ze slotu , włożyłem i dekoder nagle zaskoczył :roll: Czekam na aktywacje.

 

Swoją drogą przeraża mnie ilość kurzu wewnątrz urządzenia. Po włączeniu buchnęło na zewnątrz tyle że szok. Karta była również cała w kurzu :crazy: W środku pełno kurzu !! Mogli przed zamontowaniem nowej obudowy odkurzyć chociaż trochę to całe wnętrze. Ciekawe kiedy się zepsuje ... mam nadzieję że w czasie gwarancji :?

 

Aha Jeszcze jedno. Mam pytanie. Z rozmowy z konsultantem wynikało że dekoder jest serwisowany przez APSiS, mimo że jest własnościowy. Trochę mnie to zaskoczyło. Myślałem że się go gdzieś tam śle w Polskę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zdecydowałem się na ten sprzęt w pełni świadomy tego że jest regenerowany. Mogli jednak przed założeniem nowej obudowy odkurzyć go w środku :D Większość klientów pewnie się zdziwi jak zobaczy te kołtuny w środku :roll: Wydaje mi się że idą tak szybko bo są kupowane po to żeby je przerobić i puścić na allegro za 350 zł. Być może po okresie 3 msc dostępu do pakietów wgram do niego słynną już Enigmę. Poza głośną pracą ( winą jest chyba nie za dobrze dokręcona obudowa która rezonuje ) i tym kurzem na razie narzekał nie będę ... Ale powiem szczerze że ... Byłem z n od początku, przerobiłem każdego nboxa ( biały z wyświetlaczem , biały 2850, Czarny i Czarny Turbo ) w ofertach abonamentowych i pre - paid. Jakiś czas temu zaryzykowałem z c+ ( Sagemcom 83, potem własny Ferguson ) , Cyfrowy Polsat też przerobiłem z HD 2000 i Samsungiem HD ... i ... Powiem że powrót do n, nawet do dekodera BLSA to koniec udręki z C+ i CP :mrgreen: Jestem zadowolony , boję się tylko co się stanie z tą własnościową ofertą po domknięciu fuzji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Czy ktoś się orientuje jak to jest z tym HBO na 3 miesiące? Na ulotkach widziałem że trzeba aktywować kartę przed końcem roku aby dostać to HBO. Ale teraz widzę że na stronie n-ki dalej jest ta promocja. Czy ktoś z użytkowników aktywował już po nowym roku i ma HBO czy tylko npremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj aktywowałem i HBO i nPremium świecą. Jedyne miejsce gdzie datę dostępności HBO ustalono na 31.12.2012 to opakowanie dekodera, ja tego NIGDZIE na sieci nie widziałem. Biorąc pod uwagę, że produkt jest ciągle reklamowany z HBO na stronie n-ki spodziewam się, że póki co HBO będzie.

 

Z innej beczki. Dekoder strasznie hałasuje. Czy ma ktoś jakiś patent na jego wyciszenie (łącznie z pogrzebaniem w środku)? Jeśli tak, to prosiłbym o łopatologiczny opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie skończył mi się okres 3 miesięcy działania kanałów. Dekodera jeszcze nie zarejestrowałem. Rozumiem że muszę skontaktować się z BOK żeby aktywować "jakiś" pakiet ? Oferują coś więcej poza standardem z www 39 lub 49 zł ? Da się z tym dekoderem migrować do nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze się wstrzymam z rejestracją dekodera. Poczekam co zaoferuje nc+ dla posiadaczy tych skrzynek na własność. Jeżeli zaproponują umowy terminowe, takie same jak dla nowych abonentów, to na pewno nie skorzystam ... mam jednak nadzieję że będzie to funkcjonowało w takiej formie jak proponowała to enka ... idealnie było by gdyby te dekodery mogły pracować w ofercie na kartę :) Jeżeli jednak tak się nie stanie to dekoder przerobię na Enigmę i powita on kartę SMART HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...