Skocz do zawartości

Spamerzy i karmienie troli.


studiolitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej-więcej opanowane, niestety automaty stają się coraz skuteczniejsze, miałem złe przeczucia po wczorajszym poście o pewien program (JoJo się nie myli, to było powiązane) i się sprawdziło. Będę kasować jak coś się pojawi, a w ostateczności wyłączę czasowo rejestrację i postaram się wprowadzić szybko jakieś nowe zabezpieczenie.

 

Mam prośbę, aby NIE odpowiadać postami w takich spamowych tematach, ponieważ dokłada mi to roboty, jedynie zgłaszać posty (przycisk po prawej stronie), z góry dzięki. Będę dziś cały dzień i będę reagować, jeśli coś się będzie działo z przerwą koło 18, podejrzewam do późnych godzin nocnych, więc nie powinno się nic przemknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dla mnie to dziwne, że ktoś to napisał a od rana spamu pełno.

Ja też chciałem sprawdzić i też zauważyłem to. Co do ataku to zdaje mi się że to nieuchronne, bo czasem odrazu jest spam kilka postów, a tu masowy.

Mniej-więcej opanowane, niestety automaty stają się coraz skuteczniejsze, miałem złe przeczucia po wczorajszym poście o pewien program (JoJo się nie myli, to było powiązane) i się sprawdziło. Będę kasować jak coś się pojawi, a w ostateczności wyłączę czasowo rejestrację i postaram się wprowadzić szybko jakieś nowe zabezpieczenie.

 

Mam prośbę, aby NIE odpowiadać postami w takich spamowych tematach, ponieważ dokłada mi to roboty, jedynie zgłaszać posty (przycisk po prawej stronie), z góry dzięki. Będę dziś cały dzień i będę reagować, jeśli coś się będzie działo z przerwą koło 18, podejrzewam do późnych godzin nocnych, więc nie powinno się nic przemknąć ;)

Do pierwszego zdania to tak jak Mr. Orbita mówi żeby nie odpowiadać, ja tu bym dodał Jak pojawi się taki spam to Nie pisać na forum postów. Taka mała sprawa do Admina i Moderatorów, jak macie chwilę to sprawdzajcie jako Goście aktywne wątki i będziecie mieli podgląd czy pojawia się spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio tutaj pojawiło się dużo troli. Mają ubaw po pachy gdy wypisują te brednie w wątku nc+.

 

A propos spamerów to jest jeden użytkownik tutaj, który spamuje profile na fb chyba wszystkich stacji telewizyjnych. Podejrzewam że osoby zarządzające tymi profilami mają jego dość. Tylko się zastanawiam po co on to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
arokis - kolejny troll, pisze o bzdetach w niewłaściwych tematach. To nie jest żadne forum rozrywkowe, czy też polityczne, ale forum ,,telewizji cyfrowej'''...

 

Chciałem zgłaszać posty, ale już wszystkie zostały zgłoszone...

@arokis dostał dowożytniego BAN-a.

Z czasem jednak mogą się pojawić jego klony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...