Jump to content
Sign in to follow this  
cezi1

Problem Azbox Premium HD+

Recommended Posts

Witam!

Mam mały problem z funkcjami sieciowymi Azboxa HD+. Wersja firmware official 0.9.5402.

po pierwsze. Nie działa mi Youtube. Po wyszukiwaniu pokazuje mi się lista wyników, ale nie mogę odtworzyć żadnego pliku - komunikat "prosze czekać"

druga kwestia to nie mam opcji magrywania niczego na dysk sieciowy. Odtwarza bez problemu pliki z dysku sieciowego (Synology Dj110) ale nie nagrywa. Ustawienia NFS w "priority manager settings" mam następujące:

NFS[1]="mount -t nfs 192.168.1.179:/volume1/video /DATA/movie/ -o rw,nolock,rsize=32768,wsize=32768"

NFS[2]="mount -t nfs 192.168.1.179:/volume1/public /DATA/download -o rw,nolock,rsize=32768,wsize=32768"

NFS[3]="mount -t nfs 192.168.1.179:/volume1/music /DATA/music -o rw,nolock,rsize=32768,wsize=32768"

NFS[4]="mount -t nfs 192.168.1.179:/volume1/photo /DATA/picture -o rw,nolock,rsize=32768,wsize=32768"

Jak widać każdy katalog ma opcję read/write. Sama sieć też działa dobrze. Przeglądarka internetowa działa. Nadmieniam, iż kiedyś podmieniłem oryginalny soft na enigme i nie było prpblemu. Niestety Enigma nie obsługuje CI. Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie. Dodaję, że nie mam zamontowanego wewnątrz urządzenia dysku wewnętrznego - mogę sobie wyłączyć wentylator. Wszystko odtwarzam z dysku sieciowego po LAN.

Cezi