Jump to content
Sign in to follow this  
puszczyk

SAT Kurier w tv :)

Recommended Posts

Guest Anonymous

Czy to przypadkiem nie nazywa się lokowaniem produktu? ;)

Czy to przypadkiem nie nazywa się lokowaniem produktu? ;)

Lokowanie produktu to by było, gdyby redakcja Satkuriera zapłaciła za taką reklamę, a z napisów końcowych wynika, że tego nie zrobiono, więc w świetle prawa to nie jest lokowanie produktu.

Guest Anonymous

Nie oglądam TVNu, a tym bardziej napisów końcowych tego czegoś, co się zwie "Julia", więc nie wiem co widniało w treści napisów końcowych. :) Obejrzałem tylko kilkadziesiąt sekund okolicy 9 minuty. :)

Teraz pewnie tłumy masonów i żydów ruszyły do kiosków żeby je ograbić z "SK". Siła reklamy w TVN :) A produkt raczej ulokowany celowo, jednak być może mniej oficjalnie.

Lokowanie jak byk... i raczej nie pod stołem rozliczane z producentem serialu.

Druga sprawa- dzięki za namiar na ten fragment serialu= nareszcie mogłem ujrzeć młodego polskiego aktora w serialu, nieuczulonego na proces codziennego golenia. Twarzy oczywiście. To ten czytający drugą gazetę. Dziwadło, patrząc na młodych aktorów w serialach. Że nie wspomnę o występujących w (tu ulokuję dyskretnie stację sat) : tvn(6x4)

A strona prawna... zapis jest prosty:

przekaz handlowy polegający na przedstawieniu lub nawiązywaniu do towaru, usługi lub ich znaku towarowego w taki sposób, że stanowią one element samej audycji w zamian za opłatę lub podobne wynagrodzenie, a także w postaci nieodpłatnego udostępnienia towaru lub usługi

Więc zapłatą może być np reklama serialu lub stacji na łamach Kuriera.

Rozliczane nie pod stołem, ani nie nad - nie mamy z tym nic wspólnego i nadawca, producent ani nikt z ekipy nie otrzymali od nas ani nic płatnego ani darmowego, nie ma także reklamy. Czyli @matik się tu nie myli. Dziękujemy ekipie Julii i mamy nadzieję, że nikt nie będzie miał z tego powodu żadnych nieprzyjemności, bo jest to totalnie jakiś przypadek, a z wypowiedzi powyżej mogłoby wyniknąć, że ktoś tu posmarował - nic takiego nie miało miejsca. Nie wiem skąd im się tam zaplątał SAT Kurier, jest nam bardzo miło z tego powodu, ale sama sytuacja zaskoczyła nas nie mniej niż Was ;)

Gorące podziękowania dla ekipy Julii, a w szczególności dla tej dobrej duszyczki, która tam czyta SAT Kuriera ;)

PS: Julia jest sexy :P Jeśli to czyta - umów się ze mną! :P A numer był 5/2011, trochę starawy ;)