Skocz do zawartości

Dekoder HD 6000


Razio1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No może tak ma , ale ktoś w tym temacie wspominał o jakiś usprawnieniach , tego .

Hmm... jak wezmę pilot od HD 6000 i pójdę do drugiego pokoju i przełączam kanały na HD 3000 to ten pilot równie dobrze działa jak od hd3000 bo to są takie same piloty .

Czyżby problem tkwił w dekoderze ?

Było pisane o pilocie harmony - jaki model se nadaje do HD 6000. Taki bubel Polsat ulepił i teraz się męcz ahh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk w ogóle się w tym dekoderze sam nie formatuje. Jest od tego specjalna opcja i sam formatujesz dysk, jeśli uznasz, że jest taka potrzeba. A co ma być w przypadku braku prądu? Najwyżej urwie Ci nagrywanie jak zabraknie prądu, a w tym czasie będzie się coś nagrywać. Inne, zapisane już filmy pozostaną. Sytuacja jest taka sama jak w przypadku komputera. Jak nie zamkniesz systemu i nagle odłączysz zasilanie od komputera, to stracisz niezapisane dane, a wszystko inne, co już było na dysku zapisane pozostanie nieruszone. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to czy jak się odłączy dysk i podłączy ponownie czy nadal można będzie oglądać własne nagrania :) doczytałem ,że formatowanie dotyczy pierwszego uruchomienia dysku. Sąsiadka chciała ode mnie z kompa trochę filmów zgrać ^^ I nie wiedziała co się stanie jak odłączy dysk , w sumie ja też nie miałem pojęcia .. bo nigdy CP nie miałem ! Ale chyba się skuszę ... :D Tylko wiadomo coś nowego o pilocie ??? Jest nadzieja ,że jak wyjdzie nowy soft będzie lepiej się komunikował ??? Czy to raczej problem hardware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to czy jak się odłączy dysk i podłączy ponownie czy nadal można będzie oglądać własne nagrania

 

przecież kolega wyżej Ci już odpowiedział że dysk nie musi być w ogóle formatowany, nawet przy pierwszym podłączeniu o ile jest formacie FAT32.

 

czy aż tak brakuje samodzielnego myślenia w narodzie? Jak tak bardzo boisz się odłączyć dysk to wyłącz wcześniej dekoder z prądu. Myślisz że jak będzie dekoder wyłączony to "kapnie" się że dysk został odłączony i podłączony z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tobos dekoder pobiera najnowszy soft z menu normalnym dużym

 

mam do was pytanie czy jest możliwość podłączenia dysku pod usb konkretnie dysk np 250 gb w kieszeni czy go widzi dekoder jak tak to zapewne formatuje na swój format sprawdzał to ktoś jest wiele programów co można na linuksa przerobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak automatyczny? O co ci chodzi? Działa to normalnie, jak w każdym dekoderze z dyskiem. Jak wciśniesz pauzę, to program się zatrzyma, a potem jak wciśniesz play, to program ruszy i będziesz go oglądał z opóźnieniem. Możesz też przewijać do tyłu, a także do przodu, jeśli oglądasz program z opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! :)

".."

Ale do rzeczy... nie pamiętam czy można w nim ustawić własną listę kanałów w taki sposób, że jak naciskam 1, to wywołuje moją jedynkę, czy jednak tą, której CP przydzieliło numer 1? I drugie pytanie - czy po resecie wtyczkowym tracą się jakieś ustawienia (szczególnie lista ulubionych)?

 

Bardzo przepraszam że używam cytatu z innego tematu ale mam takie samo pytanie czy w dekoderze HD6000 jest taka funkcja?

Z góry przepraszam że zawracam głowę ale jest to ważne dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak automatyczny? O co ci chodzi? Działa to normalnie, jak w każdym dekoderze z dyskiem.

w różnych dekoderach różnie to działa, w tanich chińczykach jest tak, że dopiero jak wciśnie się pauzę to zaczyna zapisywać strumień na dysk i można cofnąć do momentu od którego wcisnęło się ten przycisk (czyli zawczasu trzeba przewidzieć że się będzie chciało cofnąć).

 

W dekoderach "lepszych" a także tych produkcji CP, timeshift działa automatycznie czyli włącza się od razu przy przełączeniu kanału dzięki temu można program cofnąć bez potrzeby ręcznego uaktywnienia tej funkcji wcześniej. Między innymi z tego też powodu w dekoderach CP nie można jako dysków używać pendive'ów gdyż te mają ograniczony cykl zapisów (po miesiącu byłyby martwe)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...