Skocz do zawartości

Dekoder HD 6000


Razio1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PINOL napisał:

Czy coś się ruszyło? Jak usługi internetowe nie działały, tak nie działają! W jaki sposób mogę wymienić dekoder na inny, jesli salon cp/plus odmawia mi wymiany z tego powodu?

Próbowałeś sprawdzić na innym dostawcy internetu ?Hot spot z komórki itp. ?

W salonie CP testowali połączenie internetowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdzalem na innych dostawcach (Vectra). Nie dziala.

W salonie nie sprawdzali, twierdza, iz nie maja mozliwosci technicznych.

Zastanawiam sie, czy nie nagrac filmu komorka jak uruchamiam VOD i HBO Go, i z tym udac sie do salonu. Ale co to da, ja wymiana na ten sam model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pilotach najczęstszą bolączką jest przetłuszczona płytka, która nie chce z nami współpracować i nie wykonuję naszych poleceń. Zazwyczaj pomaga rozkręcenie pilota i przetarcie płytki płynem odtłuszczającym. A przypadku pilotów z platform satelitarnych polecam wizytę w APS i wymianę pilota na sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
W dniu Wed Dec 19 2018 o 14:56, Ceberebek napisał:

Taa...jasne...

Tylko model na ten sam model...

Ja nie mam problemu, ani w jednym, ani drugim mieście w pobliżu, gdzie są APS CP. Wymieniałem dwa modele HD5000 i jak poprosiłem od HD5500s nie było problemu w obu punktach i przypadkach. Są ludzie i są taborety jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy u was też czasem HD 6000 samoistnie sprowadza się do wersji fabrycznej? U mnie często takie działanie występuje przez co dekoder gubi listę ulubionych a nawet stacji wyszukanych w sposób ręczny. Poza tym do tej pory występowało to tylko przy aktualizacjach oprogramowania a nie przypominam sobie by teraz Cyfrowy Polsat coś robił w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Chyba wskakuje aktualizacja do HD6000, kreski lecą na dekoderze od prawej do lewej części wyswietlacza.

 

EDIT - Weszła aktualizacja, wersja oprogramowania 4.106.1.23.

Nie zauważyłem jakiś większych zmian.

Powitała mnie nawet plansza, podobna do tej po zmianie interfejsu w HD5000.

 

 

 

4173729b1029ef34d5778c4afce202bc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było :) a koszt to faktycznie było coś między 100 a 150 zł. Aktualizacja "powiększała" również dysk z 250 GB do 500 GB. Koniec OT :)

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 lipca 2019r. dla wszystkich dekoderów HD 6000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.
Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 4.106.1.23
Najważniejsze zmiany w nowej wersji oprogramowania (nie potwierdzone jeszcze):

Poprawki w EPG.

Poprawki w listach ulubionych.

Poprawki w Strefie Abonenta.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Podobna sytuacja dziś wieczorem nie chciał się włączyć z trybu czuwania ani pilotem ani przyciskami na dekoderze. Dopiero po odłączeniu zasilania zaskoczył. Może coś było przesyłane na ten model, ten egzemplarz zaliczył pierwszy taki przypadek od prawie 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...