Skocz do zawartości

Dekoder HD 6000


Razio1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej częstotliwości podobno są jakieś zakłócenia od LTE. Spróbuj odłączyć różne urządzenia. Rozumiem, że wszystkie inne kanały działają?

Tak wszystko OK odłączyłem główny kabel dekodera nie pomogło odłączyłem scart też nic jutro chyba wejde i talerz przekręcę może to pomoże bo mi kanały HD lekko się tną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z dekoderem HD6000.

1.

Wypowiedziałem umowę, przedłużyłem tak jak chciałem (15/5) i od dnia obowiązywania nowej umowy (góra dzień później) mam cyrki: wyłączając telewizor wyłącza się dekoder :-/ włączając dekoder włącza się TV, nigdy takich cudów nie było, nic nie zmieniałem w ustawieniach, połączeniach kabli itd.

I bardziej wkurzające: znikały mi wyszukane ręcznie programy z Amosa i Astry 4A - co któreś wyłączenie dekodera...

2.

... no to dzwonię na infolinię i mam sobie przywrócić ustawienia fabryczne, no to bach, ale nie zapamiętałem ustawień DiSEqC ;) i mam nadzieję, że pomożecie chociaż w tym :)

 

Mam 3 konwertery ustawione na w/w satelity i Hot Birda. Programy CP wyszukuje bez problemu/

Po wejściu w menu "Instalacja" -> "Ustawienia anteny satelitarnej" mam takie opcje:

- Moc sygnału

- Jakość sygnału

- Zasilanie LNB - [Tak / Nie] - tu wybieram Tak

- Tryb DiSEqC - [brak / Mini / DiSEqC 1.0] - tu wybieram DiSEqC 1.0

- Port DiSEqC - [A / B / C / D]

- Typ LNB - [uniwersalny] opcja wyszarzona

- Satelita - tu nazwa satelity do wyboru (Hispasat, Astra, Amos Hot Bird itd.)

 

Zmieniam A/B/C/D i nazwę satelity i wyszukuje mi tylko  B - Hot Bird 6/8/9 (tzn. mam zieloną kreskę mocy i jakości)

Wszystkie inne kombinacje zawodzą, np.

A - Hot Bird 6/8/9

A - Astra 4A

A - Amos 2/3

B - Astra 4A

C - Astra 4A

D - Astra 4A  itd.

 

Co zrobić z tym fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...