Skocz do zawartości

Dekoder HD 6000


Razio1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
witam, czy na tym dekoderze da się ustawić własną listę kanałów, tak żeby była od razu po odpaleniu, czy tylko jako ulubione?

 

Można ustawić własną listę kanałów, żeby była od razu po odpaleniu. Tworzysz listę ulubionych i ta lista będzie odpalana przy włączeniu dekodera

 

Czy jest jakis przycisk na pilocie ktory umozliwia przeskakiwanie co 10 pozycji na liscie kanalow czy trzeba przechodzic pojedynczo przyciskiem lub wcisnac odpowiedni numer?

 

Przycisku jako takiego nie ma. Możesz strzałką w górę na pilocie wybrać kanał na który chcesz przełączyć (podczas wyboru nadal leci to co aktualnie oglądasz)

 

jak ustawić własną listę kanałów na tym dekoderze? szukam i nie mogę znaleźć tego.

 

Menu (pilot) -> Lista kanałów i tam kolorowymi guzikami na pilocie dodajesz kanały od ulubionych a dalej ustawiasz kolejność.

 

Trochę późno te odpowiedzi, ale może komuś się przydadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, niedługo kończy mi się umowa i zastanawiam się nad wymianą obecnego dekodera HD3000, na HD6000. Czy poza wyświatlaczem i metalową konstrukcją HD6000 jest w czymś lepszy? Nie ukrywam, że irytuje mnie w obecnym tunerze brak wyświetlacza i to, że kable potrafią go przesuwać. Jedyne co mnie trzyma to kilkanaście nagrań, jednak chyba jakoś się bez nich obędę. Chciałbym się spytać jeszcze jaki pilot jest dostarczany do HD6000 i czy na infolinii wysyłają dekoder fabrycznie nowy, czy może ze zwrotu przez abonenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Już mam już jakiś czas ten dekoder. Działa płynnie i poprawnie. Póki co nie narzekam. Owszem korzystam tylko z oglądania telewizji. Nie nagrywam. Nie jest to szał techniki ale też nie odbiega od tych dedykowanych na sąsiedniej platformie z tego samego rodzaju. Pilot posiada ten nowszy. Zaliczył już kilka upadków i w związku z tym, nie sprawia najmniejszych problemów. Dobrze leży w dłoni.

Może to będzie jakaś wskazówka dla ewentualnych i obecnych abonentów, jeśli będą chcieli wybrać lub zmienić dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś miał i poradził sobie z następującym problemem:

 

Mam ten dekoder + dysk DTU320. Od jakiegoś czasu (jakiś miesiąc),występuje problem z nagrywaniem zaplanowanych nagrań, przykładowo: na EPG planuje nagranie jakiegoś programu w dniu następnym od 17 do 18 na programie nr 3, a w tymże dniu zaczyna nagrywać od 17 ale nie na programie 3 tylko np 160 (losowo). Ustawiałem fabryczne ustawienia na dekoderze, przestałem nawet wyłączać dekoder z sieci, gdyż myślałem, że wtedy traci synchronizację z zaplanowanymi nagraniami - niestety bezskutecznie. Raz nagra poprawnie, 5 razy nagra nie ten kanał co trzeba. Wcześniej zawsze nagrywało dobrze.

 

Czy ktoś coś mądrego doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

09 grudnia 2014 r. na satelicie zostało umieszczone nowe oprogramowanie dla dekoderów:

 

HD 6000 w wersji 3.60.1.18.

wszystkie dekodery

 

Zmiany w porównaniu z poprzednią wersją oprogramowania

 

Zmiany w regulaminie IPLA - w procesie zakupu wdrożony został nowy krok - wyrażenie zgody na utratę prawa do odstąpienia od umowy (związany z zaplanowanymi zmianami w Ustawie o Prawach Konsumenta)

Poprawka drobnych błędów w aplikacji IPLA

 

Aby zaktualizować oprogramowanie - w każdym z powyższych dekoderów należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...