Jump to content
Razio1

Dekoder HD 6000

Recommended Posts

Od czasu wdrożenia aktualizacji problem jest znany. To błąd w oprogramowaniu.

U mnie to samo, czy wiadomo kiedy ten problem zostanie naprawiony? Z 40 min sie bawiłem w ustawianie listy, a tu nagle wszystko się wymieszało :((

Na razie CP musi stwierdzić, że jest błąd w sofcie. na razie idzie w zaparte twierdząc, że wszystko jest w porządku.

Ludzie to jakaś paranoja, najpierw wywaliło mi całą listę, siedziałem 1,5h i ustawiałem jak było a teraz kanały się zdublowały, co za [beep] !!!! Trzeba dzwonić z reklamacjami, im więcej tym szybciej zrobią.

KUR**

Godzinę czasu ustawiałem listę, całe 130 kanałów, dzisiaj odpalam i oczom nie wierze

1-9 TVN HD

10 TVP HD

11-98 Polsat 2 (59 dla Abonentów)

99-115 Disco Polo Music

116-118 Polo TV

119-123 Nickelodeon HD

124-127 Da Vinci Learning

128 Mango

999 Strefa Abonenta

Co to za soft?! Czy problem występuje we wszystkich dekoderach czy tylko w wybranych? Czy przywrócenie ustawień fabrycznych i ponowne ułożenie kanałów coś pomoże?

po każdym włączeniu dekodera użytkownik jest witany pomarańczową informacją przesłaniającą cały ekran i za każdym razem trzeba wciskać przycisk "x" na pilocie.

Dziś dzwonili do mnie z pytaniem czy udało mi się wymienić HD3000 na inny model. Odpowiedziałem, że mam teraz HD6000 i od razu zgłosiłem im sprawę z tą informacją. Ponoć wiedzą o problemie i nowy soft ma to naprawić. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy sie pojawi.

Wczoraj HD6000 zaliczył zwiechę podczas uruchamiania. Podczas włączania pilotem z czuwania na wyświetlaczu stale świeciły kropki pomarańczowa i czerwona. Myślałem, że może ciągnie nowy soft, więc pozostawiłem tak 20 minut. Po tym czasie wtyczka z prądu. I wtedy wstał. Czy u Was coś podobnego się zdarzyło?

Witam!!!! U mnie przed chwilką patrzę,że zegar na tunerze stoi w miejscu i świeci czerwona dioda.Wyłączyłem z kontaktu to oprócz świecącej czerwonej diody nie mam nic. Totalna zwiecha, poczekam jeszcze chwilę jak nie odpali to idę go zaraz wymienić.Też macie podobny problem?

Skoro trzymasz w trybie Monitoring, to być może właśnie przerwałeś pobieranie oprogramowania. A wtedy tuner zdechł.

Witam po aktualizacji rozsypał się dekoder, kilka dni temu miałem to samo z HD3000 który wymieniłem na HD5000, mam pytanie czy HD6000 można wymienić tylko szt. za szt. czy można celować w coś innego (lepszego)?.

Jak jakoś sprytnie podejść żeby zamiast HD 3000 wymienić na HD 6000?

10.07.2014 r. na dekodery HD6000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 2.118.1.18.

Zmiany w porównaniu z wersją 2.108.1.18 (umieszczoną 11 czerwca):

- poprawa stabilności dekodera

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderach HD6000?

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Witam po aktualizacji rozsypał się dekoder, kilka dni temu miałem to samo z HD3000 który wymieniłem na HD5000, mam pytanie czy HD6000 można wymienić tylko szt. za szt. czy można celować w coś innego (lepszego)?.

Potwierdzam, u mnie stało się to samo.

Dekoder nie dał się włączyć i świeciła czerwona dioda i nic się więcej nie działo.

Dziś wymieniłem na nowego hd6000 z nowym modelem pilota który pojawił się w hd7000.

Jego dioda jest zdecydowanie większa, wieczorem testy - mam nadzieje że będzie lepiej działał.

W APSie Ci wymienili HD 3000 na HD 6000? Nie było problemów z taka zamianą ?

Nie, ja miałem hd600 i na hd6000 mi wymienili :)

Kolega casula pisał że jemu chyba też padł hd6000, a że wcześniej miał to samo z hd3000 i tego mu na hd6000 wymienili.

Przy mnie był pan który narzekał na wieszający się sprzęt przy nagrywaniu i hd5000 wymienili na hd6000

Witam!!! Ostatnia aktualizacja nic nie pomogła , kanały dalej się dublują!!!!!!!!!!!!!!!!Też tak macie?????????????

U mnie też po ostatniej aktualizacji kanały nadal się dublują...przywracałam ustawiania fabryczne i nadal to samo :x

Mam to "cacko" w marach MR i ostatnio ostro mnie zawodzi. Oglądam sobie coś na ipli albo po prostu telewizję i się zawiesza. Wyłączam go, włączam i czarny ekran, pasek z nazwą kanału i zero obrazu, głosu i EPG. Da rade coś z tym zrobić czy muszę gonić do APS?

witam, czy na tym dekoderze da się ustawić własną listę kanałów, tak żeby była od razu po odpaleniu, czy tylko jako ulubione?

Z tego co wiem , to jest możliwość układania własnych list ulubionych, ale bez "ruszania" głównej listy . List ulubionych jest 6 lub 8 - nie pamiętam dokładnie .