Skocz do zawartości

Dekoder HD 6000


Razio1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

KUR**

 

Godzinę czasu ustawiałem listę, całe 130 kanałów, dzisiaj odpalam i oczom nie wierze

 

1-9 TVN HD

10 TVP HD

11-98 Polsat 2 (59 dla Abonentów)

99-115 Disco Polo Music

116-118 Polo TV

119-123 Nickelodeon HD

124-127 Da Vinci Learning

128 Mango

999 Strefa Abonenta

 

Co to za soft?! Czy problem występuje we wszystkich dekoderach czy tylko w wybranych? Czy przywrócenie ustawień fabrycznych i ponowne ułożenie kanałów coś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po każdym włączeniu dekodera użytkownik jest witany pomarańczową informacją przesłaniającą cały ekran i za każdym razem trzeba wciskać przycisk "x" na pilocie.

Dziś dzwonili do mnie z pytaniem czy udało mi się wymienić HD3000 na inny model. Odpowiedziałem, że mam teraz HD6000 i od razu zgłosiłem im sprawę z tą informacją. Ponoć wiedzą o problemie i nowy soft ma to naprawić. Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj HD6000 zaliczył zwiechę podczas uruchamiania. Podczas włączania pilotem z czuwania na wyświetlaczu stale świeciły kropki pomarańczowa i czerwona. Myślałem, że może ciągnie nowy soft, więc pozostawiłem tak 20 minut. Po tym czasie wtyczka z prądu. I wtedy wstał. Czy u Was coś podobnego się zdarzyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.07.2014 r. na dekodery HD6000 została wdrożona nowa wersja oprogramowania.

Nowe wersja oprogramowania dla tych dekoderów to: 2.118.1.18.

Zmiany w porównaniu z wersją 2.108.1.18 (umieszczoną 11 czerwca):

- poprawa stabilności dekodera

 

Jak zaktualizować oprogramowanie w dekoderach HD6000?

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać aktualizację z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po aktualizacji rozsypał się dekoder, kilka dni temu miałem to samo z HD3000 który wymieniłem na HD5000, mam pytanie czy HD6000 można wymienić tylko szt. za szt. czy można celować w coś innego (lepszego)?.

Potwierdzam, u mnie stało się to samo.

Dekoder nie dał się włączyć i świeciła czerwona dioda i nic się więcej nie działo.

Dziś wymieniłem na nowego hd6000 z nowym modelem pilota który pojawił się w hd7000.

Jego dioda jest zdecydowanie większa, wieczorem testy - mam nadzieje że będzie lepiej działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja miałem hd600 i na hd6000 mi wymienili :)

Kolega casula pisał że jemu chyba też padł hd6000, a że wcześniej miał to samo z hd3000 i tego mu na hd6000 wymienili.

 

Przy mnie był pan który narzekał na wieszający się sprzęt przy nagrywaniu i hd5000 wymienili na hd6000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam to "cacko" w marach MR i ostatnio ostro mnie zawodzi. Oglądam sobie coś na ipli albo po prostu telewizję i się zawiesza. Wyłączam go, włączam i czarny ekran, pasek z nazwą kanału i zero obrazu, głosu i EPG. Da rade coś z tym zrobić czy muszę gonić do APS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...