Skocz do zawartości

Dekoder HD 6000


Razio1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś był zainteresowany pilotem, który lepiej działa z HD6000, polecam uniwersalnego pilota Cyfrowego Polsatu (szary). Kupiłem go w APS za 24zł i działa lepiej niż fabryczny. Niestety niektóre przyciski nie działają oraz nie da się z niego wprowadzić tunera w głębokie uśpienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie a właściwie dwa. Czy ktoś wie jak ustawić domyślny poziom głośności oraz domyślny kanał? Po włączeniu zawsze uruchamia mi się kanał 11 (polsat sport) zaś poziom dźwięku - w połowie wartości. W instrukcji ani menu ustawień nic nie ma o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany pilotem, który lepiej działa z HD6000, polecam uniwersalnego pilota Cyfrowego Polsatu (szary). Kupiłem go w APS za 24zł i działa lepiej niż fabryczny. Niestety niektóre przyciski nie działają oraz nie da się z niego wprowadzić tunera w głębokie uśpienie.

 

Jeżeli chodzi o "szersze kąty" działania to również bardzo dobrze sprawdzi się pilot od modelu HD 5000 ewentualnie PVR 7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Narzekaliście tutaj na pilot do HD 6000. Ja nie mam powodów do narzekań, bo dostałem, do tego dekodera, pilot od HD 7000 i same zalety. Super leży w dłoni, dobrze wygląda i żadnego problemu z przełączaniem. Nie wiem, czy to tylko ja mam taki prezent, czy natomiast CP dołącza do HD 6000 pilot od 7000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim dekoderem HD6000, ale również taki sam z HD3000. Czy to normalne w tych dekoderach, aby EPG było tylko dostępne ledwo na jeden dzień do przodu? Na niektórych kanałach jest to nawet aby kilka godzin do przodu. Strasznie denerwują mnie te dekodery. Brak długiego EPG i jeszcze te słabe piloty. W Echostarze HDS-400E program miałem na cały tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekaliście tutaj na pilot do HD 6000. Ja nie mam powodów do narzekań, bo dostałem, do tego dekodera, pilot od HD 7000 i same zalety. Super leży w dłoni, dobrze wygląda i żadnego problemu z przełączaniem. Nie wiem, czy to tylko ja mam taki prezent, czy natomiast CP dołącza do HD 6000 pilot od 7000.

 

Piloty są chyba dawane do pudełka z dekoderem jak leci :P W zależności od partii towaru przychodzą z różne piloty. I tak każdy działa z każdym dekoderem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z dekoderem HD6000.

Problem pojawia się gdy podłącze do niego internet przez złącze RJ45 w celu

używania ipli. Dekoder zawiesza się.

Zawieszanie dekodera występuje gdy używam iple a nawet gdy nie uzywam

ipli, wystarczy ze podlaczony jest kabel RJ45 do tunera.

 

Gdy kabel RJ45 odłącze od tunera to działa stabilnie.

 

Internet mam z Neti, router - netiaspot. Działa stabilnie nie ma utraconych pakietów, wiec slabej jakosci internet wykluczam aby wplywał na zawieszanie sie tunera.

 

Ma ktoś jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...