Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Karol

Najpierw czepiałeś się NEXT Music +HD, że nie nadaje poprzez satelitę. Teraz będziesz czepiał się STARS.TV, że nie nadają w jednej kablówce. Widać, że szukasz byle powodu, aby tylko czepiać się dyrektora. :)

Prawda jest taka, że najważniejsza jest obecność na satelicie, a nie w kablówce, z której usług korzysta pan Karol. :)

 

Dzieje się dokładnie to samo co w temacie o Next Music.

A Ty dokładnie tam samo czepiasz się bez powodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ma ich jeszcze na satelicie, po drugie w żadnej kablówce, po trzecie czy ja się czepiam? Przede wszystkim jako widz mam prawo przedstawiać pewne wymagania przed nadawcą, tym bardziej jeśli stawia on na wysoki poziom komunikacji z odbiorcami :) Wydaje mi się, że lepszym argumentem nadającym sens istnieniu Stars.tv nie tyle jest emisja FTA, co powinna być szeroka dystrybucja u operatorów satelitarnych i kablowych, bo z tego później liczy się zasięg i pieniążki z reklam. Ostatecznie nie mogę być jak inni i podniecać się czymś, czego jeszcze nie widzę i pewnie długo nie zobaczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Tylko, że obecność na satelicie (w pierwszej kolejności) ułatwi dalsze zwiększanie zasięgu stacji o platformy satelitarne czy kablówki (zwłaszcza te mniejsze). Gdyby nie byli obecni na satelicie i chcieli trafić na listy platform satelitarnych to mieliby raczej z tym problem. Za przykład może posłużyć NEXT Music +HD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żaden sposób tego neguję. Obecność na satelicie to podstawa i z oczywistych powodów przekaz musi być teraz prowadzony FTA, bo ktoś jeszcze musi im udostępnić system kodowania :) Jednak powtarzam - niekodowany przekaz nie jest dla mnie wartościowym argumentem, by chwalić projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, ależ pełna zgoda :)

 

STARS.TV będzie mogła komukolwiek podskoczyć gdy będzie na listach CP, Cyfra i N a także w 5 największych kablówkach. Wtedy podskoczymy, nie inaczej.

 

A tym razem strategia jest inna co już powinniście zauważyć, najpierw robimy a później gadamy. Więc żadnych obietnic nie będzie. Jak będzie jakiś konkret do przekazania co do powiększania zasięgu to wtedy poinformujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 stron muzycznych życzeń i tzw. "słodkiego pieeerdzenia" musi być nudne, więc może wreszcie zapytam o coś innego. A mianowicie: wiem że gentlemani nie rozmawiają o pieniądzach, ale ciekawi mnie to kto was finansuje (kto "za wami stoi")? Czy jest to projekt kilku zapaleńców chcących poświęcić swoje środki na taki projekt czy jednak macie "plecy"? :)

 

No i drugie pytanie: czy jest możliwość podjęcia współpracy z wami (programowo-technicznej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał stacji będzie odkodowany ( FTA )
@anttys: podobnie jak Ty nie lubimy takich konkursów :)
STARS.TV nie będzie nadawać na polskiej koncesji co oznacza brak fajnego żółtego oznaczenia wiekowego na ekranie

Wszedłem sobie jak co dzień na stronę SAT Kuriera i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Nie dość, że już jutro wystartuje nowy muzyczny kanał FTA, to na domiar dobrego ekran na nim nie będzie zaśmiecany natarczywymi konkursami i oznaczeniami wiekowymi. Brawo STARS.TV :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...