Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

Żeby ludzie zaczęli zmieniać stację w trakcie? Dziękuję, ale nie. ;)

Ja zmieniam stację, jak widzę jakiś ograny do bólu teledysk, albo taki co już widziałem 35 razy, czyli średnio co około 15 sek , a że mam 25 pozycji na liście MusicTV, to tylko baterie w pilocie cierpią   :D 

• Upvote 1

Ale już ustaliliśmy, że nie jesteś widzem STARS więc spoko :lol2:

Przecież 95% to nie widzowie, większość włącza Stars.TV tylko na określone pasmo, czy wręcz od czasu do czasu. To nie te czas,y gdy wszyscy oglądali MTV, czy później Vivę i MTV. :)

• Upvote 1

Pudło. Większość "moich" telemetrycznych jak już włącza to ogląda dość długo. Albo inaczej, raczej nie ogląda a słucha. Mechanizm jest dość prosty, wchodzą do domu, odpalają, zaczyna grać a oni idą gotować obiad, cokolwiek. 

• Upvote 1

A ja się tutaj zapytam. Kanał Stars TV emituje głównie stare teledyski - lata 90te oraz 80te. Dlaczego w Polsce są tzw. lusterka po bokach przy teledyskach w obrazie 4:3? Gdy leci stary film są po bokach czarne paski, a wracając do teledysków to zagraniczne stacje nie używają tych sztucznych lusterek. Czy to jest jakaś moda w Polsce czy jakiś przymus odgórny? Lepiej się ogląda w oryginale z czarnymi paskami.

Posted (edited)

Nie jest to nakazane - zamysł nadawcy. STARS.TV (wcześniej w NEXT Music) jako jeden z pierwszych wprowadził boki lusterkowe, by w 16:9 lepiej się prezentowało. Do filmów raczej to udoskonalenie nie pasuje, dlatego pozostano przy czarnych pasach w materiałach 4:3.

Edited by Sentence

To ja może zmienię temat: a kiedy HaDe na satelicie? :lol2: :lol2: :lol2:

A tak na serio, to od nadawcy darmowej stacji nie oczekujcie grania mega ambitnej playlisty, bo stacja od takich wygibasów zdechnie wcześniej niż później. :) Więc sluchajcie/oglądajcie co wam dają, bo równie dobrze jutro i tego możecie już nie mieć. :)

• Upvote 2

Mamy prawo oczekiwać, a Mariusz ma prawo mieć te nasze oczekiwania gdzieś. :)

@STARS.TV

Widziałem dzisiejsze pasmo "BEST 10's", co się dzieje z dźwiękiem na niektórych klipach?

Np. Katy Perry - Last Friday Night, dźwięk ewidentnie mocno "zpitchowany".

Nie brzmi to jak zwykłe przyspieszenie, żeby dobić klip w 24 klatkach do 50 Hz :)

Tylko ten numer czy jeszcze jakiś? Zgłoszę do poprawki.

Z tego pasma jeszcze: Justin Timberlake - Mirrors.

W dniu 15.06.2020 o 15:11, STARS.TV napisał:

Ale już ustaliliśmy, że nie jesteś widzem STARS więc spoko :lol2:

W dniu 15.06.2020 o 16:05, STARS.TV napisał:

Pudło. Większość "moich" telemetrycznych jak już włącza to ogląda dość długo. Albo inaczej, raczej nie ogląda a słucha. Mechanizm jest dość prosty, wchodzą do domu, odpalają, zaczyna grać a oni idą gotować obiad, cokolwiek. 

Ja odrabiam lekcje, czy coś piszę? :) Na takiej zasadzie większość muzycznej TV teraz tak działa.

19 godzin temu, STARS.TV napisał:

Albo inaczej, raczej nie ogląda a słucha. Mechanizm jest dość prosty, wchodzą do domu, odpalają, zaczyna grać a oni idą gotować obiad, cokolwiek. 

No. Czyli jednym słowem nie potrzebne im radio:D

• Thanks 1
  • Haha 2

21 godzin temu, djrafik napisał:

Ja zmieniam stację, jak widzę jakiś ograny do bólu teledysk, albo taki co już widziałem 35 razy

A ja, proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę.

16 godzin temu, SatExpert napisał:

To ja może zmienię temat: a kiedy HaDe na satelicie?

No i panie, kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy. To są nasze pieniądze proszę pana. Społeczeństwo.

• Like 1

Top 100 EuroDance Hits jest lista utworów? Akurat leci od 16:00 do 23:20.

Czy ktoś zauważył, że dzisiaj w "TOP 100 ROCK HITS" puszczony był na miejscu 37 teledysk Alice Coopera - "Poison", który jest zakazany w niektórych stacjach?

Posted (edited)

Hmmm... Bardzo często ten teledysk widzę na Stars.TV. Czemu jest zakazany?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Bo przez 3 sekundy widać fragment kobiecej piersi? No, ludzie :)

• Like 2

No, ludzie? Nie chodzi o to, co jest pokazane, tylko czy ktoś znalazł różnicę. No, ludzie! Ale skoro mr. STARS.TV widzi tylko tę różnicę to gratulacje.

• Haha 1
  • Confused 1

Co będę oświecał, jak widzi się tylko piersi. Jest w wielu miejscach zmieniony. Ale co będę tłumaczył, skoro "przez trzy sekundy jest fragment piersi" i tylko to się widzi. Chciałem zwrócić tylko uwagę, że teledysk jest Alice Cooper - "Poison" - Uncensored, a nie Alice Cooper - "Poison" (Official Video).

Z tego, co wiem, to @STARS.TV zawsze puszcza właśnie tę wersję. I faktycznie, oprócz tego niebieskiego gorsetu jest parę innych różnych ujęć niż w wersji "oficjalnej" (wymieniając "z głowy, czyli z niczego" - ostatnie kadry przed pierwszym cyckiem i potem głównie refren po solówce). Zresztą domyślam się, że jeżeli ktoś za te "trzy sekundy" (chyba zresztą zsumowane z wszystkich ujęć :P ) zakazuje teledysku w całym kraju (swoją drogą, ciekaw jestem, co to za kraje i czy jest w nich dostęp do STARS.TV), to pewnie jest to tylko pretekst wobec warstwy tekstowej, że tylko zacytuję jeden fragment: "I wanna hurt you just to hear you screamin' my name".

PS. Dopiero 37. miejsce? Przychodzą na myśl słowa Churchilla o demokracji jako najgorszym ustroju. :P

Też bym go umieścił zdecydowanie wyżej:grin:. Ogólnie chciałbym podziękować @STARS.TV za ten TOP. Jak zwykle rewelacja i widać wiele zmian w porównaniu do poprzedniej edycji.

• Upvote 2

"The Cranberries - Ode to my family" leci delikatnie szybciej niż powinno.