Jump to content

Recommended Posts

A czym się różni pasmo BEST CHRISTMAS HITS od TOP 36 CHRISTMAS HITS  :) ?

• Haha 1

W dniu 24.12.2019 o 12:00, STARS.TV napisał:

26.12.2019 CZWARTEK

00:00    TOP WSZECH CZASÓW (powtórka)
06:00    BEST POLISH
08:00    TOP 36 CHRISTMAS HITS
11:00    TOP 50 ITALIAN HITS
15:00    TOP 50 GERMAN HITS
19:00    TOP 50 CLASSIC ROCK HITS

EPG zaliczyło wsteczny poślizg, bo jest że GERMAN ma, być od 16:00. :rofl: 

,

PS. TOP ITALIAN świetne! (szkoda że przegapiłem miejsca 50-38 bo zapomniałem... :/). 

:)

Edited by SatExpert

Gdy planuję ramówkę to wstawiam szacunkowy czas programu, ostateczny znam dopiero "tuż" przed programem gdy zliczę głosy, będę wiedział ile jest reklam itp. Wiedziałem to w poniedziałek rano, wysłałem wtedy aktualizację epg do firm tym się zajmujących ale widocznie święta rozpoczęli wcześniej. I jest jak jest, nie mam na to wpływu.

Fajny pomysł na te krajowe TOPY. Niemiecki wypadł świetnie, włoski trochę słabiej, ale też dobrze. Pamiętam, że był też amerykański, oraz oczywiście polski, więc do kompletu został chyba tylko brytyjski, ewentualnie coś dla fanów latino.

W dniu 26.12.2019 o 18:27, STARS.TV napisał:

Gdy planuję ramówkę to wstawiam szacunkowy czas programu, ostateczny znam dopiero "tuż" przed programem gdy zliczę głosy, będę wiedział ile jest reklam itp. Wiedziałem to w poniedziałek rano, wysłałem wtedy aktualizację epg do firm tym się zajmujących ale widocznie święta rozpoczęli wcześniej. I jest jak jest, nie mam na to wpływu.

Pytanie na czasie , Power TV za to ostatnio obrywał. Jak szybko można zaktualizować EPG tak aby było dostępne w odbiornikach ?

Myślę, że 24 godziny. Wysyłasz, jeśli tam ktoś zaraz to wpisze + czas aż zaciągną się aktualizacje. 

• Thanks 1

Nie będzie powtórki Sylwestrowego Topu po godzinie 24 -ej ,1 stycznia ? Według programu jest Best Hits.

Nie patrz w top epg bo widzę, że się państwu od epg wszystko rozjechało w okresie świątecznym, jeden wielki bałagan a kontaktu zero.

Będzie tak:

SYLWESTROWY TOP 100 PARTY HITS

23:55 ODLICZANIE Z THE FINAL COUNTDOWN

00:04 TOP 100 EURO DISCO HITS (grane od miejsca 1)

4 godziny temu, STARS.TV napisał:

Do której godziny trzeba będzie wytrzymać z niespaniem, żeby obejrzeć wszystkie zaplanowane kawałki Sandry? :P

Tak się nie bawię. Jak pytałem kiedyś o Hendrixa ,to usłyszałem ,że może będzie a @Vojthas ma podaną nawet godzinę teledysku :-D.

4 godziny temu, STARS.TV napisał:

Nie patrz w top epg bo widzę, że się państwu od epg wszystko rozjechało w okresie świątecznym, jeden wielki bałagan a kontaktu zero.

Będzie tak:

SYLWESTROWY TOP 100 PARTY HITS

23:55 ODLICZANIE Z THE FINAL COUNTDOWN

Grunt to informacja u źródła ,nawet bez Facebooka :). A @PowerTV znowu obrywa za ramówkę.

Robię za epg :lol2:

13:46 BEST PARTY

od 16:00 do 6:00 dwa bloki reklamowe w godzinie,
9 minut reklam + 51 znakomitej imprezowej muzyki :)

16:37 SYLWESTROWY TOP 100 PARTY HITS

23:55 ODLICZANIE - THE FINAL COUNTDOWN + ABBA

00:04 TOP 100 EURO DISCO HITS (od miejsca 1)

• Like 1
  • Thanks 1

Klip "GLOBAL DEEJAYS - THE SOUND OF THE SAN FRANCISCO" z 2005 ma wyciętą kaszetę? Znak wodny nieistniejącej wytwórni MixMash jest także obcięty do połowy. 

Edited by Sentence

@STARS.TV dzięki za świetnego Sylwestra. Zwykle na domowej imprezie skakaliśmy między Polsatem, TVN i TVP 2 a w tym roku razem ze znajomymi spędziliśmy ten wieczór przy STARS TV i muszę powiedzieć, że każdy był zadowolony, repertuar idealny, fajnie wyszło z The Final Countdown/Happy New Year, niech stacje "mainstreamowe" się schowają :D

[mention=22380]STARS.TV[/mention] dzięki za świetnego Sylwestra. Zwykle na domowej imprezie skakaliśmy między Polsatem, TVN i TVP 2 a w tym roku razem ze znajomymi spędziliśmy ten wieczór przy STARS TV i muszę powiedzieć, że każdy był zadowolony, repertuar idealny, fajnie wyszło z The Final Countdown/Happy New Year, niech stacje "mainstreamowe" się schowają
Europe i Abba to tradycja w Sylwestra i Nowy Rok w Stars TV.

Top wszech czasów od 12 -ej aktualny dzisiaj ?

Na pewno od 9 w radiowej Trójce, Top Wszech Czasów!

Zmasakrowany jestem ,także myślę  czy szukać miejsca na dysku a w zasadzie próbuję myśleć .Ponadto sam mówiłeś ,że epg się posypało.

@markar dawno trójki nie słuchałem.