Jump to content

Recommended Posts

Nie chcę tego robić, ogólny odbiór wśród widowni jest słaby, już kiedyś próbowałem.

Classix Nouveaux kojarzy mi się głównie z wokalistą Sal Solo i utworem "San Damiano" i chyba z tego utworu jest najbardziej znany.

San Damiano to solowy utwór Sala Solo. Dla mnie najbardziej znanym utworem CN to Never Again.

Stars jak zwykle prezentuje te dane, w których wypada najlepiej ;) Tak czy siak gratulacje przebicia 4fun.tv kolejny miesiąc z rzędu!

• Confused 1
  • Upvote 2

Power to wstaw w 4+, tam też mam 4 miejsce i to z jeszcze większą przewagą nad 4FUN ;)

• Confused 1
  • Upvote 1

1 godzinę temu, STARS.TV napisał:

1.09 - 30.09, Nielsen, 16-49

EFx1ucGWwAATapI?format=jpg&name=small

Gratuluję 2 miejsca wśród normalnych kanałów muzycznych! :brawo:

• Confused 3

Powiedziałbym nawet, że 1. miejsca, bo ESKA TV w sumie też nie jest w zasadzie już normalna 😉

• Confused 6

Eighth Wonder - I'm Not Scared  Co jak co ale o Patsy Kensit całkiem zapomniałem. Muszę częściej oglądać Best 80.

Rynek muzycznych leci w dół. Era big show's w tv nadchodzi. Rinke R. zaciera ręce. Chociaż wyniki Czaru Par rozczarowują, że tak kolokwialnie powiem. A wydawało się, że publika oszaleje, bo co jak co, ale castingowcy postarali się, żeby twarze były z ludu. 

10 godzin temu, SatExpert napisał:

Gratuluję 2 miejsca wśród normalnych kanałów muzycznych! :brawo:

Gdzie te czasy kiedy 4fun potrafiło trzymać 20k amr-u? Szkoda ich, Mam nadzieję, że się podniosą. Zawsze byli innowacyjni. 

• Confused 3

20 tys? To chyba jak było 8 stacji, teraz jest 18. To już nie wróci. 

• Haha 1
  • Confused 1

Pamiętam też jakieś 6 - 7 lat temu bodajże astronomiczne amry POLO nawet jakieś 100 k się zdarzało. 

• Confused 1
  • Sad 1

Gdy wchodziłem do Nielsena w 2012 roku to STARS była 107 stacją w badaniu. Dziś jest w badaniu 163 i kilkadziesiąt które nie są badane a widzów nie przybyło tylko ubyło. Więc masz odpowiedź. 

• Confused 1
  • Upvote 2

Posted (edited)

Symptomatyczne było to co zrobił lider ówczesny czyli MTV. Tj. przejście na life'style. Od tego momentu można mówić, że zaczyna się dziać źle. Z resztą o czym mało kto wie zrobili to samo z Country Music Television. Zamienili ją na country lifestyle a wydawało by się, że widzowie CMT to jednak radykałowie.  W ogóle stacja była ciekawa. Powstała dwa lata po MTV tj. w 1983. Ciekawy temat. Viacom się nie pinkoli ze swoimi aktywami. Czy wyszli na tym ? Wg. mnie nie, zawsze się dziwiłam, że nie chcieli się rozszerzyć o app-ki dzis mogli by być silniejszy niż Spotify i Tidal razem wzięci. 

Edited by Arctic_Air
  • Confused 3

Czas leci, dzieci rosną a my się nie starzejemy ;) szybko te 7 lat strzeliło... 

Urodziny 22.10 (playlista urodzinowa będzie wybrana w głosowaniu)

• Sad 1
  • Upvote 2

Sto lat Starsie.

Dawno nie oglądałem TV, trzeba odświeżyć sobie stars TV w urodziny ;)

W dniu 5.10.2019 o 20:10, STARS.TV napisał:

@STARS.TV a możesz "zagrać" pierwszą godzinę nadawania sprzed 7 lat powiedzmy między 18-tą a 22-gą ? Coś w stylu - "Tak było" lub "Tak graliśmy". Dla przypomnienia jak stacja zaczynała.

Odnośnie artystów ,widocznie za słabo ich promujesz i nic z ZAIKSu do nich nie dociera z tego tytułu :).

Nie mogę tego zrobić bo jedyne co pamiętam to to, że pierwsza była Tina. Archiwum playlist mam 5 lat wstecz :)

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

Jingiel urodzinowy już na nowej grafie, można marudzić :lol2:

Jak dla mnie jest świetnie. Czekam na więcej. 🙂

Felix "Don't You Want Me". Stars tego nie może dostać czy nie chce grać?  🤔 hit numer 1 w wielu krajach w 1992 roku, pamiętam, że w notowaniu MTV European Top 20 dotarł do 1 miejsca. Kawałek kilkukrotnie remixowany i wykorzystany przez innych artystów. Jeszcze był drugi kawałek "It Will Make Me Crazy" - nie taki hit jak pierwszy, ale też odniósł sukces i ten chyba w Stars.tv widziałem, ale pierwszy?

W dniu 8.10.2019 o 13:19, STARS.TV napisał:

Nie mogę tego zrobić bo jedyne co pamiętam to to, że pierwsza była Tina. Archiwum playlist mam 5 lat wstecz :)

Można zrobić  listę wybiórczo. Co graliśmy przez 5 lat w tym dniu. Na pewno się niektóre utwory powtarzają.

Pozostaje też druga opcja - "Tina co godzina" :).

• Confused 1

W dniu 5.10.2019 o 20:10, STARS.TV napisał:

A tu http://starstv.eu/topy-stars-tv/

Można już głosować :)