Jump to content

Recommended Posts

@STARS.TV a w jaki sposób układasz playlistę ? Losowo czy jakimś systemem ? Czy to co lubisz ma jakiś priorytet a to co nie, idzie na końcu  lub jest grane bardzo rzadko:).

Były też okresy, w których grupa MWE mająca wtedy tylko 6 kanałów miała sporo więcej GRP od Stars.TV.

Nielsen to loteria szczęścia. Raz ma więcej ten nadawca, raz drugi.

Kluczem jest niekupowanie Mercedesa w okresach prosperity, tylko inwestycja w kolejne stacje polskie czy zagraniczne. Nasza strategia to dywersyfikacja, a właściciel jeździ słynną już skodą na gaz :P

Edited by PowerTV
  • Like 1
  • Haha 3

@STARS.TV w sieci Multimedia na STARS.TV HD mój tv pokazuje jedną ścieżkę dźwiękową jako MPEG. Tak powinno być ?

Wcześniej na to  nie zwróciłem uwagi, ponieważ głównie korzystam z sygnału satelitarnego.

Z tego co wiem w HD do kablówek idą dwie ścieżki audio. Jeśli widzisz jedną tzn że Multimedia tak wybrała i nie mam na to za bardzo wpływu. UPC daje tylko ścieżkę dolby. 

W UPC na kanale STARS TV HD nadawane są 2 ścieżki audio:

- podstawowa w formacie MPEG (320 kbps)

- dodatkowa w formacie AC3 (256 kbps)

Multimedia czasem ma dziwny tok rozumowania. Pamiętam jak za czasów analogu rozmawiałem z kierownikiem technicznym rejonu, gdy akurat był w okolicy na moje pytanie:

-Dlaczego CNN leci stereo,  natomiast muzyczne kanały VIVA czy MTV w mono ? Odpowiedział:

- A czym to się różni ? 🙄

No cóż pewnie tryb rozumowania pozostał bez zmian i ustawili pierwszą scieżkę na jaką padło.

Dla przykładu TVP1 HD jest Dolby, więc to nie wina tv.

Niepotrzebnie ingerują pewnie w momencie multipleksyzacji (chyba dobrze myślę).

No cóż .. ważne że jest w ofercie Stars.tv.

Edited by maks27
Uzupełnienie

Iron Maiden w Stars TV - super :)

Więcej takich kawałków ;)

• Like 1
  • Confused 1

"'Best Hits"  ," Best Polish" lub "Best Oldies" ,Gdzieś w tych pasmach mi mignęło. Czyli pasma nocne.Musiał byś noc poświęcić na oglądanie.:popcorn::rofl:.

• Thanks 1

6 godzin temu, STARS.TV napisał:

Za mało oglądasz 😂

Bo nie ma w nc+ go :D

Przecież Stars nie gra Dysko z pola - pogrzało ciebie? 😂

• Like 1

7 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

@wuzel Dzisiaj nad ranem zerknąłem na STARS.TV. Mister Dex'a nie było

Darek ale ja nie układam listy kanałom muzycznym ,niech się Stars tłumaczy :). Żebyś więcej nocy nie zarywał.

https://www.youtube.com/watch?v=r-bo0aeXbq0

https://www.youtube.com/watch?v=f93cRYDjsYc

https://www.youtube.com/watch?v=BF_RCRb15cY

Tak w ogóle jeszcze nie spotkałem się z sytuacją aby codziennie o tej samej porze ,nadawany był ten sam teledysk. Nawiązując do mojego pytania.

W dniu 15.09.2019 o 14:00, wuzel napisał:

@STARS.TV a w jaki sposób układasz playlistę ? Losowo czy jakimś systemem ? Czy to co lubisz ma jakiś priorytet a to co nie, idzie na końcu  lub jest grane bardzo rzadko:).

Może jest to pewien  sposób. Ciekawe jakie wyniki stacja by osiągnęła ,gdyby przez miesiąc grała to samo codziennie o tych samych porach, nic nie zmieniając.

Edited by wuzel
  • Upvote 1

Dziś w radiu usłyszałem kawałek z dzieciństwa, o którym kompletnie zapomniałem i do którego klipu nie widziałem nigdy. 

Classix Nouveaux "Never Never Comes" (1983). Czy w Stars.TV nie leci, bo nie ma żadnego klipu do niego? Piosenka jest genialna!!!!

• Confused 1

@STARS.TV, A czy nie możecie do utworów bez teledysków zmontować własny klip wzorem RTL 102,5 TV/Radio Freccia TV/Radio Zeta TV? :)

• Thanks 1