Jump to content

Recommended Posts

Stars gra to, co się ogląda, bo utrzymuje się z reklam. A MCM Top wciąż istnieje i nijak ma się muzycznie do umarłego MTV Classic Polska...

• Upvote 1

Z 50 Centa gra tylko ''Candy Shop'' Metallica leci bardzo często, to samo Gunsi, czy Nirvana.  Za mało rzeczywiście oglądasz Starsa.

PS. Rewelacyjny dziś BEST 90`s DAY.

• Like 1

Pamiętam bardzo dobrze MTV Classic i to była porażka, dlatego zlikwidowano ten kanał. Przez nie całe 4 lata puścili mniej klipów niż Stars.TV, baaa nawet nie mieli w playlistach większości kawałków, które zobaczysz w Stars.TV. Eurodisco z lat 80tych na kanałach MTV? Jak MTV Classic weszło do Polski to miałem wielkie nadzieje, że zobaczę klipy puszczane na MTV w latach 90 tych i zobaczyłem może 1% z tego co posiadali i na dodatek po ok dwóch latach zrobili sobie dejavu z jakiś 300 klipów - w kółko te same. Aż obrzydzili mi jeden z moich ulubionych kawałków Snap "Do You See The Light". VH1 jest jeszcze gorsze. 

Też chętnie bym posłuchał innych artystów, albo więcej klipów już puszczanych artystów, ale Stars już tłumaczył, że telemetry-sretry, reklamy, brak możliwości zdobycia teledysków. Niestety. I tak jest dobrze. Tyle lat już mamy Stars.TV i cały czas coś się zmienia w ramówce, dochodzą non stop nowe klipy, nie ma nudy.

• Like 2
  • Upvote 2

12 godzin temu, Bytesize napisał:

Stars już tłumaczył, że telemetry-sretry, reklamy, brak możliwości zdobycia teledysków.  Tyle lat już mamy Stars.TV i cały czas coś się zmienia w ramówce, dochodzą non stop nowe klipy, nie ma nudy.

Właśnie od dawna chciałem zapytać.

@STARS.TV w jaki sposób powstaje baza takiej stacji.Jest ktoś non stop w terenie i szuka nowych rzeczy,czy okresowo ktoś wyjeżdża w poszukiwaniach ? Ile czasu upływa od pozyskania teledysku do jego emisji ?

Teraz wszystkiego się szuka i załatwia online. Wyjątkiem jest archiwum TVP gdzie trzeba by iść osobiście i siedzieć długie godziny aby coś znaleźć.

A ile czasu mija? To zależy. Przeważnie czekam aż się trochę uzbiera :)

• Thanks 1

7 minut temu, STARS.TV napisał:

Teraz wszystkiego się szuka i załatwia online. Wyjątkiem jest archiwum TVP gdzie trzeba by iść osobiście i siedzieć długie godziny aby coś znaleźć.

A ile czasu mija? To zależy. Przeważnie czekam aż się trochę uzbiera :)

A zdarzają się takie sytuacje typu "mamy ale nie damy" ?

W TOYA od wczoraj macie godnego konkurenta - Stingray Retro HD.

Repertuar świetny, do tego brak reklam i jakość HD.

Oczywiście ze Stars nie zrezygnuję natomiast mam już trzeci świetny kanał z muzyką (oprócz ww. jeszcze VH1 Classic).

Swoją drogą - dogadajcie się z TOYA w sprawie podmiany na HD - przecież w kablu to nie powinien być problem 😉

A jednak. Stars TV HD w TOYA już od 6 maja (info z najnowszej faktury)

No nie może być, się zdecydowali po 4 latach :mrgreen: ale jak to mawiają, lepiej późno niż wcale :)

7 godzin temu, STARS.TV napisał:

No nie może być, się zdecydowali po 4 latach :mrgreen: ale jak to mawiają, lepiej późno niż wcale :)

Czyli wiadomość ta jest dla Ciebie zaskoczeniem? 🤣

No 😂 ale nie musieli już pytać, moje HD w swojej serwerowni mają od lat 🤣

• Haha 1

Brawo za Best Rock Day!

Mógłbyś powrócić do grania wieczorami (20-22) Best Rock lub Best Oldies, tak jak grałeś, z tego co pamiętam jeszcze niedawno. Fajnie było usiąść przed teleiwzorem i posłuchać fajnych utworów.  🙂 Pozdrawiam.

• Upvote 1

Posted (edited)
W dniu 10.03.2019 o 17:05, Patjyk napisał:

Z 50 Centa gra tylko ''Candy Shop'' Metallica leci bardzo często, to samo Gunsi, czy Nirvana.  Za mało rzeczywiście oglądasz Starsa.

PS. Rewelacyjny dziś BEST 90`s DAY.

Ale ciągle to samo, zero innych zespołów. Chociaż przy Best Rock Day jest wyraźna poprawa 😀

Edited by Aleksandra Maria (Natalia)
  • Like 1

Posted (edited)

U mnie numery się rotują co 4-6 dni i jest ciągle to samo. Dobrze, że w innych stacjach jest ciągle co innego 😂

Edited by STARS.TV
  • Like 5

W dniu 26.02.2019 o 20:25, QwerK napisał:

@STARS.TV Klip "Maanam - Lucciola" jest troszeczkę spowolniony. I się spytam czy klipy 4:3 można rozciągnąć do 16:10 (jak robiła VIVA Deutschland pod koniec nadawania)?

To może lepiej czarne pasy po bokach zamiast dziwnego efektu "magnetycznego". Jak w polskim VH1 czy niemieckim Deluxe Music.

Posted (edited)

CAPPELLA zamiast CAPELLA  i "Doh Wah Diddy" oraz Dario G "Sunchyme" (zamiast "Synchyme"), Jam & Spoon Feat. Plavka "Right In The Night (Fall In Love With Music)".

Dzisiejsze Eurodance bardzo fajne, pierwszy raz w Starsie widzę "Another World" DJ Pierro i klip 2 Brothers On The 4th Floor, którego nigdy nie widziałem na żadnej stacji. Czy poza "Dreamer" Livin Joy puszczasz "Don't Stop Movin' ?

Edited by Bytesize
c.d.