Jump to content

Recommended Posts

No widzisz, gram głośniej i jestem lepszą stacją. Wczoraj np. 3 razy lepszą od 4FUN GOLD HITS ;)

Edited by STARS.TV

Panowie tacy "techniczni", bo na forum SK, a nie macie w swoich urządzeniach tak podstawowej funkcji jak "wyrównaj poziom głośności"? U mnie taki zestaw: TV + kablówka + moduł Technisat + karta Conax + włączone wyrównanie poziomy głośności. Takiej funkcji nie ma w dekoderach, tylko w TV? To współczuję. Ja tam nie znam problemu głośniej/ciszej.

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę wyłączyć Caps Lock podczas pisania postów.

Zauważyłem, że od 30 października o 22:00 jest nowe pasmo "Best Hits Special". Co w nim będzie?

1 listopada będzie TOP 100 Hity Zmarłych Artystów godz. 12:00, 11 listopada: TOP 50 Rock Ballad Hits godz. 12:00, dzień później powtórka godz. 12:00, od 18 listopada wraca pasmo Best 80's & 90's weekend, emisja: sobota, niedziela 09:00-22:00, a w niedzielę 30 listopada: TOP Wszech Czasów 2016.

Teraz będą pytania ''jakiego konkursu?''  :D Odpowiem na zaś, głosowanie było na urodzinowy top i losowanie było na ułożenie playlisty. 

Edited by Patjyk

W poniedziałek zero, a za wczoraj wiem jedynie, że miałem świetny dzień, ale bez szczegółów. :)

Wiesz może dlaczego w sieci Inea wersja HD ma kilka sekund wyprzedzenia w stosunku do SD? No i dźwięk w wersji SD jest głośniejszy. Zdecydowanie wersja HD jest za cicho w stosunku do innych kanałów. Masz na to jakiś wpływ? Tak przez przypadek to dziś odkryłem, bo nigdy wersji SD nie włączałem. :wink:

TV MUZYCZNE

PAŹDZIERNIK 2017 (dane Nielsen Audience Measurement)

AMR, grupa 4+

POLO TV - 36 898
ESKA TV - 23 200
DISCO POLO MUSIC - 8 336
4FUN TV - 7 587
STARS.TV - 4 509
4FUN DANCE - 3 010
ESKA TV EXTRA - 2 604
POWER TV - 2 352
TO!TV - 2 297
4FUN GOLD HITS - 2 202
KINO POLSKA MUZYKA - 1 785
VOX MUSIC TV - 1 739
NUTA TV - 1 502
POLSAT MUSIC HD - 1 447
VH1 - 962
ESKA ROCK TV - 555

VIVA POLSKA (1-16.10.2017) - 1 992
MTV MUSIC - (17-31.10.2017) - 1 221
---------------------------------------------

grupa 16-49

POLO TV - 19 422
ESKA TV - 16 508
4FUN TV - 5 805
DISCO POLO MUSIC - 5 063
STARS.TV - 2 961
POWER TV - 2 135
ESKA TV EXTRA - 2 083
4FUN DANCE - 1 970
TO!TV - 1 674
VOX MUSIC TV - 1 492
4FUN GOLD HITS - 1 453
NUTA TV - 1 401
KINO POLSKA MUZYKA - 1 131
POLSAT MUSIC HD - 1 020 
VH1 - 728
ESKA ROCK TV - 369

VIVA POLSKA (1-16.10.2017) - 1 593
MTV MUSIC - (17-31.10.2017) - 874
Edited by STARS.TV

Witam Stars. Mam pytanie o zakłócenia na przekazie w NC+. Co teledysk jest parusekundowe zakłócenie w odbiorze. Takie krakowanie u dołu ekranu. Było wczoraj na Topie i dziś to samo. Czy ktoś to też może u siebie zaobserwował?

Odbiór mam w tej chwili przez Cyfrowy Polsat i idzie normalnie, czyli na sat trafia jak trzeba. Może Ci się antena lekko ruszyła? :)

No nie wiem. Też mam jeszcze dekoder CP i muszę poobserwować. Oczywiście jak syn oderwie się od Jim Jam. Inne kanały śmigają, tylko na Stars TV jest taka sekundowa przycinka.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Widać, że wrzesień i październik to słaby miesiąc. Chociaż Nucie sporo wzrosło.

Ja najbardziej lubię pasmo Best Hits. Nie przełączam kanału, bo co klip to jakiś hicior, mix z każdego dziesięciolecia. 

Ostatnio Stars zaraziło mnie hitami lat 70 i 80 typu: Baccara, Fancy, CC Catch itd. Best Hits najlepsze!

@Stars.TV, ładne wyniki macie. :-) Widownia MTV Music o połowę mniejsza, niż miała VIVA Polska przed rebrandingiem. Oj, chyba Viacom sobie strzelił tym rebrandingiem w stopkę i wkurzył widzów VIVY Polska. :sad:

Więcej widzów dla was za to, jak ktoś traci. :-)

Screen robiony o 19:48, być może po mojej interwencji, zmieniłeś. Nie wiem, nie wnikam. Chciałem być miły. Poprawiłeś - dobrze.