Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Another Night" MC Sar & The Real MC Coy, a nie tylko Real MC Coy :)

 

Czy utwory Snap! jest tak ciężko dostać? Brakuje bardzo : Colour Of Love, Oops UP!, Exterminate, Do You See The Light?(Looking For), The First The Last Eternity (Till The End). Agata Pała czy Rhythm is a dancer wszędzie leci, a te kawałki zapomniane, a ja i tak przeważnie oglądam klasyki tylko na Stars.tv

 

Co do Year Top 50 - rewelacyjny pomysł!

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze takie grasz...A te co podałem to nie są oklepane i komercyjne? :) Exterminate nie masz więc nie grasz  :wink:  a reszta? I błagam o "Fever" Madonny  :lol2:

 

LL Cool J, Salt N Pepa, En Vogue, R Kelly, Puff Daddy, Lil Kim, Missy Elliott, Brandy, Monica, Aaliyah, Destiny's Child, Eve, Mary J. Blige - bardzo komercyjne a spotykane u Ciebie bardzo rzadko, albo wcale :( Ja jestem przekonany, że zwiększyłyby Twoją oglądalność...zawsze możesz spróbować jak próbowałeś z innymi...

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz, zakładaj swoją TV i graj co tylko fantazja podpowie. Ja wziąłem za ten projekt odpowiedzialność, bo ktoś zaryzykował dużą kasę na start, a ja mu obiecałem, że kasę odzyska i będzie zarabiał. Odzyskał i zarabia, ja też. :) Krótko mówiąc, tak.. STARS.TV to telewizja komercyjna, która musi na siebie zarabiać. To jest sens projektu. Amen.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście się z Tobą zgadzam. Twoja stacja była "dla mnie"  w pierwszym okresie po jej powstaniu. Teraz już niestety nie jest. Zawartość znacznie odbiega od moich oczekiwań. To tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo tutaj chyba będzie "księga skarg i zażaleń" :lol2:  Ale niektórzy mają z tym problem, trafiają się też mniej znane i oklepane utwory. Gdyby Stars.TV grał tylko i wyłącznie nieznane, rzadkie numery to skończyłby tak jak Muzo TV. Skoro to taki problem to omijajcie ten kanał szerokim łukiem i przełączcie się na inną TV muzyczną a jest ich od koloru do wyboru. Zrozumcie to że Stars.TV chce nadawać jak najdłużej i gra to co gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako , że dzisiaj w F1 przestoje, to Ci odpowiem. No i co z tego, że tylko 680 klipów miałeś na starcie? Wszystkie miały swój klimat i z reguły to były stare teledyski. Teraz zrobiłeś z tej stacji melanż i dlatego nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jak wam niektórym to tak przeszkadza to omijajcie z daleka Stars TV. Gdyby było tylko tyle klipów co na starcie to często by się powtarzały i mała rotacja ich by była a teraz jest ich o wiele więcej a baza muzyczna wciąż jest pewnie poszerzana, nie zapominajcie o tym. Kanałów muzycznych jest od koloru do wyboru więc dla każdego coś dobrego, powoli zaczyna się to robić zabawne i nudne :wink:

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...