Jump to content

Recommended Posts

Rozumiem, można się w tym pogubić.

A dzisiejszy TOP wg mnie chyba najlepszy z dotychczasowych tematycznych Topów.

A znajdę gdzieś to zestawienie wszystkich miejsc z Top 100 kobiet? Bo jestem ciekaw czy była moja ulubienica ;)?

@fipii, a powiedz jaka? To powiem Ci, czy była, bo oglądałem.

A jak tam oglądalność wczorajszego świetnego TOPU ? 

To się jednak potwierdza... jak tu piszecie, że coś jest świetne to kończy z fatalną oglądalnością  :/

To się jednak potwierdza... jak tu piszecie, że coś jest świetne to kończy z fatalną oglądalnością :/

Oj naprawdę było tak źle? A ja oprawie cały dzień oglądałam.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

@fipii, a powiedz jaka? To powiem Ci, czy była, bo oglądałem.

A jak tam oglądalność wczorajszego świetnego TOPU ? 

Lenka

Wątpie,żeby Stars zrobił taki top.

Lenka

Ja nie widziałem,żeby była.

Jak to słaba oglądalność wczorajszego TOP-u? Tak fajnie graliscie przecież. Nie rozumiem zupełnie tego ludu z telemetrami. Pewnie niektórzy pomyśleli, że jak same baby to będzie nudno i zmienili kanał.

Generalnie panel telemetryczny to kolejka górska bez pasów. 4 miesiące świetne i nagle nastaje dzień gdy masz zero. Tak po prostu. Pozostaje czekać na nową falę. Oby nie za długo. Wykorzystam to do liftingu ramówki, więcej ogólnego BEST HITS gdzie oprócz 80 i 90 pojawiają się także oldies i najlepsze 00. Może będzie ciekawiej :)

Ooo, to będzie ciekawie :)

Ja sam tylko na chwilę zerknąłem na te notowanie, bo informacyjne głównie oglądałem :P

Myślę, że to dość ryzykowne dawać lata 00 do BEST HITS gdzie stali widzowie oczekują bardziej staroci. No, ale może jakiś cud się wydarzy. Jak dla mnie teraz ramówka idealna. Mam na mysli mix lat 80 i 90,a lata 00 ograniczone. I to mowi osoba która najbardziej lubi lata 90 i wczesne 00 bo to czasy mojego dzieciństwa i szkoly.

Ja myślę,że w BEST HITS mogą być kawałki 00 tak do jakiegoś 2005-2007r.. Na KPM jest podobnie z Kultowa Klasyka.

Edited by Patjyk

Przecież jakby w Best Hits byłby kawałek z 2016 roku to też by to było zgodne z pasmem, to nie jest pasmo ograniczone w czasie jeśli chodzi o grane tam piosenki, więc mogą tam być teoretycznie i piosenki z 1956 roku, i np. z 2012 roku.

Edited by fan tv

Jak kolega na to wpadł? ;) Zupełnie nie o to chodziło w mojej wypowiedzi. :)

W BEST HITS będę kawałki do 2009 roku. I to 2 w godzinie i takie przebrane :) 3 oldies, reszta 80 i 90.

Jeszcze takie pytanie bo ostatnio naszła mnie taka myśl, że w STARS.TV bardzo często przeboje BSB, a co z 'N Sync? Gra dyrektor coś bo ja sobie zupełnie nie przypominam bym w ostatnim czasie widzial. Maja przecież bardzo znane "Tearin' Up My Heart" czy "Bye Bye Bye". Prędzej można na Five trafić chyba.

Jak kolega na to wpadł? ;) Zupełnie nie o to chodziło w mojej wypowiedzi. :)

Myślę, że to dość ryzykowne dawać lata 00 do BEST HITS gdzie stali widzowie oczekują bardziej staroci. No, ale może jakiś cud się wydarzy. Jak dla mnie teraz ramówka idealna. Mam na mysli mix lat 80 i 90,a lata 00 ograniczone. I to mowi osoba która najbardziej lubi lata 90 i wczesne 00 bo to czasy mojego dzieciństwa i szkoly.

Ja wiem o co tobie chodziło, może nie jasno to napisałem. Przecież już teraz czy w przeszłości w paśmie Best Hits były piosenki z lat 2000.

No nie! Akurat ten badziewny numer. Dyrektor sobie ogarnie tego hita. Może się przekona. ;)

Ja wiem, ale to także było hitem. Pamiętam te czasy. Sluchało się wtedy RMF-u i ZET-ki dużo. :D Idealnie nadaje się do Party lat 90. Dyrektor przemyśli. :D