Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko że ten klip to reklamówka różnych produktów.

Początek i koniec z Turkish Airlines bez problemu można wyciąć- oficjalna wersja międzynarodowa wygląda tak samo, a stacje emitują bez tych fragmentów. Pozostałe marki są dla przeciętnego oka praktycznie niewidoczne, no może poza krótkim fragmentem z banerem Lotosa. Cinkciarz, laczynaspilka.pl, Nike oraz Fakro są mniej widoczne niż Gilette, MasterCard, Puma, Adidas itd. w Waka Waka, które pokazujecie. ;) Taki już urok teledysków do piosenek z imprez sportowych.

Mam jeszcze jeden argument dla tej wersji: w międzynarodowej, reprezentacja Niemiec strzela Nam bramkę, w "Poland version" to My strzelamy bramkę Niemcom :D .

Edytowane przez matieusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mieszać? "Poland version" to międzynarodowa wersja, w której zamiast fragmentów meczy różnych drużyn z Europy (więc też się pojawiają marki) są fragmenty z meczów reprezentacji Polski. :)

 

Edit: Przejrzałem jeszcze raz międzynarodowy teledysk i się myliłem. Jest tam dużo mniej fragmentów ze spotkań oraz reklamy już są ocenzurowane. Odpowiedź uzyskałem ("nie jest możliwe"), więc myślę, że można już zakończyć temat tej piosenki.:)

Edytowane przez matieusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kolejna osoba @Peterownys kieruje ciebie do ramówki. Po co jest ramówka? Po to żeby wiedzieć co będzie na kanale :) Niepotrzebnie zawracać głowę Panu Dyrektorowi. Ciężko pewnie pracował/uje.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie można przybliżyć :)

 

@Peterownys masz te swoje Best Of... Michael Jackson. Wybieraj :):

https://docs.google.com/forms/d/1hR3kb2BVnrHvPZ7_LSme3sX6SjxDF981JuirL-eATdM/viewform?c=0&w=1

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech sobie pokazuje :)

 

Wakacyjne BEST OF to prosta zagrywka, jak widzisz idzie to albo tuż przed EURO DISCO albo tuż po.. a co tam będzie? No oczywiście Sandrunia, Modern Talking itp :) Natomiast Summer hits to będą świetne lekkie, łatwe i przyjemne numery które według admina pasują idealnie na wakacyjne granie. Bynajmniej nie chodzi o plażę, słońce czy słowo summer w tytule :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie chcesz tego grać Dyrektorze? Nie lubisz UEFA EURO 2016 czy w ogóle ta piosenka tobie się nie podoba?

 

PS Wiedziałem, że to ty Dyrektorze nie chcesz grać. Tylko zapomniałeś ogonka przy "e" :)

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...