Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dariusz1980, jaja sobie robisz?? Akurat 3 i 4 miejsce to są mega wyniki :)

 

 

Specjalsy w grudniu:

 

BEST CHART CHRISTMAS ( od 6 grudnia, codziennie od 20:00 do 21:00, wielki trzygodzinny finał 24.12)

TOP WSZECH CZASÓW (100 pozycji, głosowanie z listy wyboru, 25.12 od 10:00 )

TOP 100 PARTY HITS (100 pozycji, głosowanie z listy wyboru, 31.12 od 18:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w grudniu to mieliśmy 3 reklamy na krzyż od bankrutującej Atmedia więc to nie miało już i tak żadnego znaczenia.


Patryk, na liście wyboru będą wszystkie największe rockowe dzieła w historii więc spokojnie, nie o to chodzi. Chodzi o kumulację głosów na faktycznie wielkie mega hity a nie na cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj STARS, dawno mnie tu nie było ;) Przeczytałem z 20 stron wstecz i jestem za Twoim zdaniem co do samych HITÓW na antenie. Dlaczego ? Już mówię. Mając 21 lat wciąż wracam do utworów, które grane były nałogowo, kiedy jeszcze byłem w planach :D I wiem, żeby rozkręcić imprezę (czasami prowadzi się co nie co) musi być Modern Talking, CC Catch, Sabrina, Fancy, Savage, London Boys, Radiorama. Wrzuć tylko coś innego, z tego samego nurtu muzycznego, ludzie nie wiedzą co robić :D Rytm znają, tak, ale mało jest osób, które aż tak głęboko siedzą w latach 80. To samo lata 90, tj. SNAP, Capella, Capitan Jack, E-rotic, Eifell 65, Falco, Fun Factory, Haddaway itd. To są HITY, PRZEBOJE, DZIEŁA i ludzie tylko tego będą w kółko słuchać. Aby wybić się wyżej niż inne stacje, tylko taką taktykę grania trzeba stosować. Owszem, można się zagłębić, zrób TOP 10 czy jak tam nazwiesz tylko z Italo Disco i niech gra godzinę. Dam sobie rękę uciąć, że gdybyś zrobił weekend z CC Catch, Bad Boys Blue, Fancy, Savage - NIKT nie przełączy kanału. 

 

Przy okazji dziękuje Ci raz jeszcze, że dzięki Tobie w TV leci coś normalnego niż wieczna pompa, łupanina jak na innych kanałach. Nowoczesna muzyka też jest dobra, ale nie tania papka sponsorowana przez stacje i wytwórnie światowe, aby się sprzedać. Lata 80 i 90 to muzyka, która była robiona z duszą. I proszę, gra do dziś. 

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w rozwoju stacji. Gdybym miał trochę grosza, sam zrobiłbym taką stacje na wzór Twojej - tylko hity non stop :)

Chyba wystarczy tego spamu. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...