Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź sobie rok wydanie singla Lipstick on the glass and Lucciola  http://www.maanam.pl/ 

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja nie muszę sprawdzać na jakiejś zakichanej wikipedii kiedy wyszedł album "Mental Cut" bo posiadam vinyl. Dla mnie liczą się fakty, a nie jakieś spekulacje. Może i Trójka grała to pod koniec1984 roku i co z tego.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dużo z tego. Jeśli płyta wyszła w 1985 ale ten numer Trójka grała w 1984 to on wtedy już istniał. Więc ma datę powstania 1984. Interesuje mnie data kiedy wyszedł numer a nie cała płyta na której on się ostatecznie znalazł. Resztę zaś czyli Whitney i MJ poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57a2d8d24105.png

BEST EURODANCE, STARS.TV, 7/11/2015
SNAP - RHYTM IS A DANCER (1992)
EIFFEL 65 - BLUE (DA BA DEE) (1999)
LA BOUCHE - BE MY LOVER (1995)
2 UNLIMITED - NO LIMIT (1993)
SASH FEAT RODRIGUEZ - ECUADOR (1997)
2 BROTHERS ON 4TH FLOOR - NEVER ALONE (1993)
HEATH HUNTER & THE PLEASURE COMPANY - REVOLUTION IN PARADISE (1996)
LOONA - BAILANDO (1998)
DR. ALBAN - IT'S MY LIFE (1992)
DJ BOBO - THERE IS A PARTY (1995)
CAPELLA - U & ME (1994)
MR. PRESIDENT - UP'N AWAY (1994)
CORONA - TRY ME OUT (1995)

______________________________________________
źródło obrazka:
BEST EURODANCE: videostar.pl Edytowane przez Peterownys
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny statystyczny widz nie poznaje się na prawdziwych przebojach :( Ja tu widzę na playliście same mocne hity, współczuję konieczności cięcia, bo mi by było ciężko z tego wycinać :(

Rozumiałbym jakby leciały np. Phil Collins - Take Me Home, ABC - When Smokey Sings albo z nowszych  Suede - Positivity - to nie były przeboje, to może się komuś nie spodobać, ale przy takim mocnym zestawie? :(

 

Jak nic czas na drugi kanał ANTYSTARS.TV z nie-hitami :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co można jeszcze wyciąć w Best 80's jak lecą tam i tak same duże przeboje. Można też wyciąć wszystko i wstawić disco polo...  Oglądalność będzie wtedy gwarantowana. A nie pomyśleliście o tym że może nie chodzić o to czy gracie hity ale na przykład o to że w niektórych pasmach za często powtarzacie te same utwory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za często? Wiele mega hitów gram co 5-6 dni. To zdecydowanie za mało jak się okazuje. Prawda jest taka że samo best 80's robię z tylu numerów ile większość stacji nie ma w całej bazie. Czasem od nadmiaru jednak boli głowa.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) niebezpiecznie zbliżam się do widowni na poziomie Muzo.

To jest jakiś żart? Jak to możliwe, że widownia wam aż tak bardzo uciekła? Z reguły były to przecież tylko małe ubytki, które po pewnym czasie i tak wracały :( coś tu chyba jest nie tak :(

@STARS.TV: czy możesz wyjątkowo wkleić na forum oglądalność stacji muzycznych z tego jednego najsłabszego dnia w mijającym tygodniu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...