Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

@STARS.TV - kopnijcie maszynę czy coś, bo od tego problemu z klatkami oczopląsu zaraz dostanę ;)

 

PS.

I druga sprawa. Jeśli nie przewidziało mi się to logotyp przy wejściu zmienia kolorystykę - coś a la TVN. :)

TVN przy wejściu logo ekranowego nie zmienia kolorystyki, od razu jest monochromatyczne. Polsat ma kolorowe logo na wejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stars.tv: Głos rozsądku miałby za zadanie rozganiać ten bajzel, aczkolwiek ja się tylko martwię i nie o Stars.tv, bo projekt jak najbardziej pochwalam - przecież nic tak dobrze nie działa na rynek medialny jak konkurencja, a na widzów możliwość wyboru. Aczkolwiek tak jak napisałem kiedyś, zamiast siać propagandę w postaci ch[beep]a sukcesów, których tak naprawdę jeszcze nie ma, a przynajmniej nie na dłuższą metę, pasowałoby odczekać i zobaczyć jak to będzie za kilka miesięcy i wtedy ocenić :) Ale ludzie na tym forum już tak mają - Stars.tv "lajkują" nim ruszyło, podobnie było gdy startował Polsat News - nagle TVN24 stało się bee i zaczęły się jechanie po niej i p. Jarku z "Poranka..." - szkoda, że Nielsen co miesiąc pokazuje gdzie jest miejsce PN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to sobie odpuścić i dawać tak jak teraz zwykłe stereo 320.

STARS.TV pierwsza stacja z upscalem dźwięku :brawo: bo ja nie jestem pewien czy materiał źródłowy w teledyskach ma tak wysoką jakość z jaką transmitujecie... chyba zrobiliście to dla wielbicieli słupków, którzy ciągle narzekają na jakość kanałów tv w ogóle ich nie oglądając (bo oglądają tylko słupki bitrate na stronach ze statystykami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ widzę po raz drugi jakość dźwięku to informuję iż klipy MixMash (czyli znaczna część tego, co jest grane na STARS.TV) były dostarczane pierwotnie na DVD z dźwiękiem LPCM 1536 kbit/s (nie wiem jak było później, ale nawet jak przeszli na online na koniec, to i tak z pewnością tego nie pogorszyli), więc 320 kbit/s to jest i tak downscale :> Osobną sprawą jest to, czy zawsze mieli klipy źródłowe z fonią o wystarczającej jakości, co jednak nie zmienia faktu, że materiały wychodzące z MixMash miały bardzo wysoką jakość techniczną dźwięku, z której 320 kbit/s można pędzić bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin dobrze prawi :) Klipy Mix Mash ( 80% naszej biblioteki ) mają dźwięk znacznie lepszy niż klipy pozyskiwane bezpośrednio z wytwórni. Powstaje pytanie, czy Mix Mash nie brał klipów bezpośrednio z wytwórni? Ano brał! Tyle, że w większości remasterowali audio. Do tego stopnia, że gdy ścieżka audio w teledysku była tożsama z nagraniem audio na płycie cd to brali materiał z płyty i podkładali pod obraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

@STARS.TV - to jest jakiś problem z klatkami, tak jakby "przeskakiwały" lub je ścinało. Trudno to opisać, wygląda to tak, jakby obraz drgał (?) Najlepiej to widać przy szybkich, dynamicznych scenach. Z tego co widzę, na ten moment jednak to zjawisko nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I druga sprawa. Jeśli nie przewidziało mi się to logotyp przy wejściu zmienia kolorystykę - coś a la TVN.

TVN przy wejściu logo ekranowego nie zmienia kolorystyki, od razu jest monochromatyczne. Polsat ma kolorowe logo na wejściu.

Przysiągłbym, że coś takiego kiedyś na TVNie widziałem. Ale nie ważne, bo chyba coś mi się przewidziało z tą zmianą kolorystyki. :D @STARS.TV musiałby zweryfikować, czy mam jakieś zwidy, czy jednak nie jest tak źle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo raz rano widziałem, a przez resztę dnia zastanawiałem się, czy faktycznie mruga, czy mi się tylko przewidziało. ;)

I teraz trudne pytanie - kiedy na antenę STARS.TV zawita PSY? Mówiliście, że puszczacie hity z każdej kategorii tylko nie discopolowej, a PSY na pewno jest hitem (mam świadomość, że to kontrowersyjne określenie w kontekście PSY i jego stylu ;)) i na pewno nie jest kategorią discopolową. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin dobrze prawi :) Klipy Mix Mash ( 80% naszej biblioteki ) mają dźwięk znacznie lepszy niż klipy pozyskiwane bezpośrednio z wytwórni. Powstaje pytanie, czy Mix Mash nie brał klipów bezpośrednio z wytwórni? Ano brał! Tyle, że w większości remasterowali audio. Do tego stopnia, że gdy ścieżka audio w teledysku była tożsama z nagraniem audio na płycie cd to brali materiał z płyty i podkładali pod obraz :)

 

No to fajnie. Czyli jesteście obecnie najlepszą stacją muzyczną pod względem dźwięku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko działacie. Ale pamiętajcie, że po przejściu na regularną transmisję błędy pewnie będą wam wytykane z większą regularnością. I każda przerwa w nadawaniu, jakieś kłopoty z dźwiękiem pewnie będą bacznie obserwowane przez jakichś natrętów. A ludzie cierpliwi nie są. Nie zamierzam straszyć, ale często po ciekawych testach przychodzi regularność, pewnie kasa też nie zawsze będzie płynęła strumieniami, zacznie się wprowadzanie co raz dłuższych reklam itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNY KOMUNIKAT: STARS.TV otrzymała czeską koncesję na nadawanie programu drogą satelitarną. Koncesja jest ważna przez 12 lat tj. do roku 2024. W związku z powyższym w ciągu kilku najbliższych dni zakończymy emisję testową i rozpoczniemy emisję regularnego programu.

 

To mam nadzieję że zaczniecie ekspansję w sieciach kablowych ! Dzwonię,piszę ... ale nadal echo ze strony mojego operatora (Jarstat Trójmiasto )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...