Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączę się do głosów popierających bloki tematyczne. Tak jak napisał poprzednik kilka takich bloków może istnieć obok ogólnego pasma "Best Music". Przecież nie musiałoby tych pasm być jakoś szczególnie dużo, mnie osobiście bardzo zadowoliłoby zrobienie trzech pasm: "60/70", "80/90" i "2000+". Nie trzeba przecież dla każdej dekady tworzyć osobnego pasma. ;)

I jeszcze jedna sugestia, czy raczej takie małe pytanie: czy jest szansa aby pasmo "Best Rock" dostało jakąś lepszą godzinę? Niestety o 23 naprawdę bardzo rzadko mam okazję oglądać a z tego co udało mi się zobaczyć to jest to niewątpliwie najlepsze pasmo w Stars.tv. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo 60/70 na chwilę obecną odpada. Mamy po prostu za mało teledysków z tamtych lat aby dało się z tego zrobić coś sensownego. Natomiast pasma 80 i 90 jak najbardziej do przemyślenia :) Generalnie startujemy, rozkręcamy się itp. Przecież nikt jeszcze nie zbudował telewizji idealnej po kilkunastu dniach nadawania. Dajcie nam trochę czasu. Jak zawsze będziemy wszystko czujnie obserwować i się dostosowywać. Wsłu[beep]emy się w wasze głosy jak nikt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam, ze godzinne bloki tematyczne to bardzo dobry pomysl. Gdybym sam kierowal stacja muzyczna, radiowa czy telewizyjna, to uformowalbym ramowke wlasnie w godzinne bloki.

 

Oczywiscie jak skonczyly ambitne telewizje muzyczne (Atomic TV, Viva Zwei, Tylko Muzyka) wszyscy wiemy. Mam nadzieje, ze przynajmniej uda sie polaczyc obie filozofie i np. od 21 do 24 i od 6 do 12 nadawac bloki, a reszte czasu "groch z fasola".

 

Mam rowniez nadzieje, ze telewidzowie beda mieli mozliwosc zapoznania sie z badaniami ogladalnosci. Bo napewno takie bedziecie chcieli przeprowadzic.

 

radioextra.org

hot-dance.net

watch?v=1bRdjmm_-5g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno każdy kij ma dwa końce...

 

To odwracamy sytuację: wstawiamy na godzinę pasmo 70'. Włącza ktoś kto lubi lata 90' a to oznacza, że automatycznie widz na godzinę zmienia kanał. Widzicie problem??

 

Generalnie to nigdy nie będzie proste. Wy macie swoje racje ale my też mamy. Krótko mówiąc: będziemy obserwować sytuację i odpowiednio reagować :)

Proszę nie reagujcie zbyt "nerwowo". :wink: Jak dla mnie jesteście ideałem muzycznej telewizji. Włączam Stars i tyle - gra, gra i jeszcze raz gra, nawet przez 3-4 godziny non stop. I wtedy naprawdę nie mam ochoty szukać czegokolwiek innego (film, dokument itd.).

Jeśli więc mogę prosić - NIE ZMIENIAJCIE NICZEGO ! ! ! ! :?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Bugmenot: wyniki oglądalności to oczywiście już mamy. Ale są one robione w tej chwili tylko dla naszych oczu, oficjalnie zaczniemy być "mierzeni" styczeń/luty. Natomiast te nieoficjalne wyniki są zachęcające :)

 

@ STARS.TV od czego to zależy, że niektóre kanały są mierzone, a inne nie? ;> Taki nSport na przykład jest mierzony dopiero od miesiąca, a taka popier.dółka jak np. Fashion TV odkąd pamiętam :D Przeważnie wiąże się to z emisją reklam, a więc jeżeli będziecie "mierzeni" od stycznia/lutego to wtedy też będą reklamy? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki coś jeszcze kombinują :)

A kolega @Odys nadal Was się czepia. :)

http://tvpolsat.info/forum/viewthread.php?thread_id=902&pid=33446#post_33446

Szkoda tylko, że źdźbło w oku innych widzi, a we własnym nie dostrzega belki, zwłaszcza że to człowiek z CP. :) A przecież wiemy, jak ta platformy od strony technicznej się prezentuje. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...