Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zrobcie coś w stylu canal+online

 

czyli wersje

 

SD HQ HQ2

SD 512kbps HQ 1500kbps HQ2 3000kbps

 

teraz są szybkie łącza, także nie trzeba oszczędzać na przekazach ;)

 

Błąd zrobiły stacje typu tuba tv, polo tv. Nadają swój kanał przez internet, ale taka pixeloza, że aż się nie chce ogladac ;]

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm EPG chyba nie jest takie drogie.Ja czekam na uporządkowanie tego miszmaszu.Przydałyby się oddzielne bloki z muzyką tylko z lat 70,80,90 i nowszą,new romantic,dance itd. bo na razie to stacja przypomina taką szafę grającą z włączoną funkcją random play ;)

 

W tej chwili jest to dokładnie tak uporządkowane jak chcemy aby było. Bloki tematyczne? Wszyscy się już bawią w bloki tematyczne, my idziemy pod prąd. Musimy być "inni" żeby mieć w ogóle szanse na cokolwiek :) Ale jesteśmy w stanie zrozumieć, że nasza koncepcja nie wszystkim musi się spodobać :)

 

Na sensowny stream 1500zł miesięcznie nie starczy. Ale około 3000 będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm EPG chyba nie jest takie drogie.Ja czekam na uporządkowanie tego miszmaszu.Przydałyby się oddzielne bloki z muzyką tylko z lat 70,80,90 i nowszą,new romantic,dance itd. bo na razie to stacja przypomina taką szafę grającą z włączoną funkcją random play ;)

 

No tak, bo Stars Tv to takie jajko niespodzianka :brawo: dla mnie bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no koncepcja w sumie ok. czasem może troszkę komuś przeszkadzać taki "myx" typu C.C. Catch i INNA ale cóż... bywa. natomiast nigdy nie zniosę 3 najgorszych piosenek na świecie EVER : "tche tche re tche tche", "nosa nosa" i "bala bala" czy jakoś tak... wtedy zawsze przełączę na konkurencję i nie będę żałował ale trudno. kicz lat 80 i 90 typu MODERN TALKING tudzież K2 - "der berg ruft" to miód dla uszu w porównaniu z np. michel telo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, to dziwnie zabrzmi, ale jest jedno pewne przysłowie - jeśli jest coś od wszystkiego, wtedy jest do niczego.

Bez skoncentrowania się w jeden format, bądź wielu formatów w blokach możecie mieć problem. Jedna niefajna dla widza piosenka, i właśnie go tracicie - a on potrzebuje wtedy czegoś innego.

Wiecie o tym, o czym ja piszę. Ja też wiem, że wy wiecie. Ja wiem również, że wy wiecie, że ja wiem.

Zalecam wam zgromadzenie gwiazd i hitów w bloki tematyczne, gdy zakończycie emisję testową.

Ja co prawda jestem zupełnie innym targetem, ale pokaże wam mój przykład. Oglądam, a właściwie słucham polo.tv. Jedną audycje. "Szalone lata 90". Gdy emitowane jest "Tylko Disco", od razu przełączam kanał. Gdy lecą "Hity wszech czasów" - również przełączam kanał. Z racji wymieszania piosenek, nie da się tej audycji oglądać. Zupełnie dwa różne gatunki muzyczne są wymieszane.

Załóżmy, że leci u was jakaś klasyka rocka. Po chwili emitujecie jakiś kiczowaty pop. Widz zmienia kanał. Widzicie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno każdy kij ma dwa końce...

 

To odwracamy sytuację: wstawiamy na godzinę pasmo 70'. Włącza ktoś kto lubi lata 90' a to oznacza, że automatycznie widz na godzinę zmienia kanał. Widzicie problem??

 

Generalnie to nigdy nie będzie proste. Wy macie swoje racje ale my też mamy. Krótko mówiąc: będziemy obserwować sytuację i odpowiednio reagować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widz będzie zainteresowany muzyka lat 70 i taki blok będzie emitowany cyklicznie to macie stałego widza.Na dzień dzisiejszy obecny format do mnie nie trafia bo bardziej mi przypomina radio niż telewizję.A jak dojdą reklamy to tym bardziej ciężko będzie trafić na coś "dla siebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Do Ciebie nie trafia, ale do 10 innych tak - i co wtedy? Umówmy się, STARS.TV nie jest kierowany do kogoś, kto ma gust wysublimowany, kto słucha tylko rocka, tylko disco, albo tylko lat 90. To stacja, która ma grać gdzieś w tle przy innej robocie a nie siedzieć to i oglądać 24/7. Ma być właśnie jak radio, ale z obrazem. Takiego kanału brakowało do tej pory i bardzo dobrze, że powstał. Zresztą - po tym co widać na forach, na Facebooku i w innych tego typu miejscach można zauważyć, że będzie miał wzięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeterParker: Czy ja robię z tego problem, że do mnie nie trafia? :)

Ja tylko przypominam, że mogą mieć znaczący problem z widzem, lub słuchaczem, bo trafi go nagłe obrzydzenie.

 

@STARS.TV słusznie również zauważył, że może mieć to inne konsekwencje.

 

Ja mam jeszcze jedną propozycję - zróbcie to tak, jak chcieliby reklamodawcy. Bo być może będzie tak, że moglibyście przy odpowiednim ułożeniu ramówki mieć wyższe przychody z reklam (oczywiście po testach).

Większe przychody - więcej możliwości.

Znowu tylko przypominam, bo wiem, że wiecie, doświadczenie duże macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicz lat 80 i 90 typu MODERN TALKING

Ten "kicz" jak to nazwałeś przynajmniej był sensowną muzyką, w porównaniu do dzisiejszego, prawdziwego amerykańskiego kiczu jaki na siłę jest u nas promowany.

Zalecam wam zgromadzenie gwiazd i hitów w bloki tematyczne, gdy zakończycie emisję testową.

Ja może nie będę niczego proponował, bo na robieniu telewizji bardziej ode mnie zna się ekipa Stars, ale uporządkowane bloki tematyczne mogą nie być złym pomysłem i co więcej sprawdzają się w innych stacjach. Może sprawdzą się i u Was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ciebie nie trafia, ale do 10 innych tak - i co wtedy? Umówmy się, STARS.TV nie jest kierowany do kogoś, kto ma gust wysublimowany, kto słucha tylko rocka, tylko disco, albo tylko lat 90. To stacja, która ma grać gdzieś w tle przy innej robocie a nie siedzieć to i oglądać 24/7. Ma być właśnie jak radio, ale z obrazem. Takiego kanału brakowało do tej pory i bardzo dobrze, że powstał. Zresztą - po tym co widać na forach, na Facebooku i w innych tego typu miejscach można zauważyć, że będzie miał wzięcie.

Przecież tematyczne bloki mogą istnieć obok już istniejących z wymieszaną muzyką.Właśnie chodzi o to że nikt nie ma czasu siedzieć 24/7 i liczyć że akurat w tej godzinie coś mu się spodoba.A jak dla kogoś kanał ma być tłem to nie zrobi mu przecież różnicy godzina z muzyką lat 80 bo i tak nie zwraca uwagi co dokładnie leci.To jest oczywiście moje prywatne zdanie.Wychowałem się na starym MTV i takiego pokroju stacji mi brakuje.

A czy kanał będzie miał wzięcie czas pokaże.Głosy na forach czy facebooku to zaledwie promil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...