Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Długo zastanawiałem się, co tutaj napisać. Wreszcie jest kanał tv, który spełnia wszystkie moje marzenia w temacie stacji muzycznej. Cieszę się, że twórcom udało się zapełnić niszę na rynku, puszczając muzykę 70s, 80s, 90s i 00s. Wasza telewizja jest naprawdę świetna - to jedyna obecnie w Polsce i na satelicie stacja nadająca tak dobrą muzykę. STARS.TV jest połączeniem dawnego MTV Classic i niemieckiego ONYXu (obie już nie istnieją, pozostała po nich wielka pustka, teraz oczywiście dobrze wypełniona). Kiedy dowiedziałem się o powstaniu STARS.TV, mówiłem, że zapowiada się coś pięknego...Nie pomyliłem się.

Teraz kilka uwag technicznych:

nowa oprawa graficzna stacji (ta, która funkcjonuje od wczoraj) jest dużo lepsza niż poprzednia. Tytuły piosenek są lepiej widoczne i wyraźne. Cieszy mnie fakt, że podajecie też rok ukazania się piosenki - to obecnie rzadkość.

Wasza playlista jest świetnie ułożona - puszczacie teledyski, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Macie ode mnie dużego plusa za The Twins i ich "Love System" czy Pat Benatar i "Love is a battlefield". Uważam, że moglibyście puszczać jeszcze mniej najnowszych teledysków, a więcej tych z lat 80. i 90. -jest ich dużo, ale zawsze miło, gdy będzie ich więcej. Czekam jeszcze na takie piosenki, jak "Jeanny" Falco czy "Desenchantee" Mylene Farmer.

Szczerze Wam dziękuję za STARS.TV. Jest to obecnie mój ulubiony i jeden z najczęściej oglądanych kanałów satelitarnych. Gratuluję Wam tego pomysłu, pracy i serca, które wkładacie w STARS.TV. Życzę Wam powodzenia i wszelkiej pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przeciez te napisy jak tu

http://i.minus.com/jPq8tjgt7Cieb_e.jpg

 

są wogóle nie widoczne, ta biała czcionka to wogóle ;) Juz czytelniejsza była ta różowa hehe ;)

 

chciałem sprawdzic u siebie jak to wygląda ale chyba pracujecie nad kanałem, bo ciemnosc, ale kbps leci 2,1mbit/s

http://i.imgur.com/GC1I9.png

 

;)

 

Edit:

 

Kanał już pojawił się, jednak napis jest widoczny:

http://vpx.pl/i/2012/11/09/xnZfM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było bardzo źle. Doszliśmy do tego która to maszyna brudzi i ją "ominęliśmy" i było ok. Ale omijanie tej maszyny generalnie nie jest dobre więc teraz chcemy ją zmusić do właściwej pracy. Jeśli problem jest ale mniejszy niż kiedyś tzn, że jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze kilka dni testu to damy rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Ale świetna jakość, oglądam klip do "Wild Ones" i wszystko wygląda świetnie, czyżby birate podskoczył?

Zmieniono typ produkcji na HD, więc siłą rzeczy poprawiła się jakość jako taka, mimo, że emisja na satelicie dalej jest w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...