Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie niedawno kupiłem Cyfrowy Polsz.mat i zgadnijcie co zrobiłem jako pierwsze... :D Stars zawędrował na numer 1003, ale na liście ulubionych przesunąłem sobie na 9, by mieć dostęp 1 naciśnięciem ;). Mam tylko nadzieję, że CP nie kasuje list ulubionych :lol2:

 

Zaraz będzie karaoke? Z chęcią zobaczę.

 

Dopisane: na Prince'u trochę pojechaliście z "internetowymi skrótami" jak U - you, 2 - to. Fajne byłoby też kolorowanie tekstu i może przesuwanie linijek w górę, tak żeby zawsze kolejna linia była widoczna, o ile to oczywiście technicznie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ich wtedy próbować zaszantażować, że Polsat media i lista CP, wyższa oglądalność, droższe reklamy, wyższa prowizja.

Nie ma chyba stacji w Polsat Media ktorej nie byłoby na liście CP.

 

No oczywiście tez zależy jak dużą prowizję trzeba płacić w pm, bo moze się takie przejście nie opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko się opłaciło :) Wrzesień mamy do tego, widzowie wrócili z wakacji więc i oglądalność skoczyła. :D

Skoczyła, bo ja zacząłem nałogowo oglądać 8)

 

A wcześniej tego nie robiłem. Sam nie wiem dlaczego... może dlatego, że zraziłem się do stacji muzycznych? :oops:

 

Na dwa miesiące musiałem zdjąć satelitę i przeprosić się z DVB-T.

 

W naziemnej nie było co oglądać, same szmiry i tak cykałem, cykałem, przełączałem, przełączałem, aż wreszcie dojechałem prawie do samego końca, no i masz - STARS.TV

 

Dużo dobrej oldskulowej muzyki, czyli to co tygryski takie jak ja lubią najbardziej. Godzinę, może półtorej temu oglądałem sobie pasmo z kawałkami z lat 90. Whitney Houston, Celine Dion...

 

Właściwie to co nie przełączę to lecą jakieś starodawne teledyski, to jakiś standard na tym kanale? Jeśli tak to w to mi graj :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Właściwie to co nie przełączę to lecą jakieś starodawne teledyski, to jakiś standard na tym kanale? Jeśli tak to w to mi graj :jupi:

To nie standard, tylko ich kierunek :) Na STARS.TV możesz zobaczyć wszystkie teledyski od lat 60. w górę! Drugiej takiej telewizji na polskim rynku nie znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vh1 Classic w kablówkach.

Taa.. Stars masz za darmo z satelity oraz w wybranych regionach w DVB-T. Do tego kanał jest polski, a z szefostwem możesz wymieniać uwagi.

 

Czyż nie lepiej wspierać polskie?

Ale czy ja mówiłem, że nie wspieram Stars TV? Wyciągasz daleko idące wnioski. :P Ich oglądam w MUX-L3. Ale podobno niewielki pożytek z tego mojego wsparcia.

 

Nie jestem specjalnie patriotą. Gdybym musiał wybierać, to oglądałbym tylko japońskie/koreańskie kanały muzyczne. Uwielbiam ich specyfikę i stylistykę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczyłem ranking stacji muzycznych w sierpniu

Najbardziej dziwi mnie dobra pozycja...iTV - przecież ten kanał ma okropną jakość techniczną - nie dość, że pół ekranu zawalone śmieciami to jeszcze wystarczy odrobinę dynamizmu w teledysku lub reklamie i robi się stado pikseli - wygląda to jak YT 240p. Ten kanał ma najgorszą jakość techniczną z ponad 200 przejrzanych przeze mnie stacji satelitarnych!

Porównywalną z śmiecowymi włoskimi telezakupami - i to nie najwyższej klasy zaledwie 32 calowym tv ledowskim

Podziwiam fanów tego kanału oglądających na starych elemisach...

 

Brawa dla STARS za jakość obrazu ale i dźwięku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...