Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zauważyłem ale sporo jeszcze jest ze znaczkiem np. "September - Satellite", "2 Unlimited - No Limit", "Mr. President - Gonna Get Along" a widziałem te klipy w sieci w bardzo dobrej jakości bez znaczka MishMash :-) czyli są do zdobycia czyste :-)

Nie widziałem też jeszcze u was Stars.TV klipu np. "Mr. President - I'll Follow The Sun", "Pharao - I Show You Secrets", "Jam & Spoon - Right In The Night" a szkoda :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę pomarudziłem na Best Now. Jeżeli Prezes chce pozostawić to pasmo, polecam :D :

* Lorde- Team

* Imagine Dragons- Demons

* Shakira, Rihanna- Can't Remember To Forget You

* Sunrise Avenue- Lifesaver

* Katy Perry- Dark Horse

 

* The Wanted- We Own The Night

* One Direction- Live While We're Young

* Jennifer Lopez- Papi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No nareszcie, długo się zeszło ale kto czeka ten się doczeka. W kwietniu zagramy w Vectra :) i będzie to największa sieć kablowa w jakiej będzie STARS.TV :)

 

 

Jeszcze Stars nie wszedł do Vectry a już szanowny dyrektor im w zadek wchodzi. Przecież największa sieci w której jesteście obecni to UPC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENZO, Ty się nie interesuj komu dyrektor w zadek wchodzi :lol2:

 

przeczytaj jeszcze raz, zastanów się i będziesz wiedział.. chociaż może nie więc wyjaśnię :)

STRARS.TV w UPC w pakiecie max hd - iloś abonentów 406 tysięcy.

STARS.TV w Vectra w pakietach złotym, platynowy i vip - ilość abonentów 505 tysięcy.

 

Co jest w takim razie dla mnie większe? :)

 

p.s.1

zmian programowych w marcu nie planuję.

 

p.s.2

zmian co do rozszerzania pasma BEST ROCK także nie planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Was pochwalić :D

Właśnie leci Banda i Wanda- Nie będę Julią. Dokładnie tę samą piosenkę, ten sam teledysk był kilka godzin temu na Kino Polska Muzyka, ale tam jakość klipu masakryczna, a muzyki jeszcze gorsza- nie dało się słuchać. A u Was wszystko w miarę pięknie, jak na swoje lata :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENZO, nie sądzę aby to były jakoś specjalnie tajne dane, każdy kto chce to ustalić to to ustali :) Trzeba wiedzieć tylko jak :)

 

Matieusz, podmieniliśmy audio w tym klipie natomiast jakość obrazka powinna być taka sama, i my i oni mamy to z tego samego źródła czyli archiwum TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...