Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że zawsze tak było. Na tyle Grzeszczak mnie irytuje, że najczęściej zmieniam kanał gdy ją emitujecie. Zdarza się Wam to dosyć często... :D Nie wiem jak opisać usterkę, ale to było takie jakby przeskakiwanie (drżenie) dźwięku. Sorry za moje laickie wyjaśnienie. Z pewnością takie coś ma swoją nazwę, ale nie znam jej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest regułą, że stacje zwykle obcinają wstępy. I nie ma tu nic do "dzieła". To są stacje muzyczne a nie kulturalne. Pełne wersje lecą bardzo okazjonalnie.

Wyobrażasz sobie oficjalny pełny klip np. HELLO

albo Mylene Farmer DESENCHANTEE https://www.youtube.com/watch?v=XazOkXRTyR4 ?

Są fajne, a Mylene to już kosmos po prostu prawie jak film fabularny - ale sorry ... nie jako klip muzyczny w muzycznej telewizji.

 

PS. STARS: a Mylene grasz? Bo jak nie to obciach... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest regułą, że stacje zwykle obcinają wstępy. I nie ma tu nic do "dzieła". To są stacje muzyczne a nie kulturalne. Pełne wersje lecą bardzo okazjonalnie.

 

Bredzisz. Jaka niby telewizja "kulturalna" ma puszczać teledyski na przykład MJ?

 

Jakoś perska "4" nie ma oporów przed pełnymi wersjami. Na muzycznych kanałach brytyjskich z 28E też często są teledyski w pełnych wersjach.

 

Wiele klipów w Stars TV jest pociachanych i mnie to bardzo zraża - w końcu to telewizja, a nie radio. Też uważam teledyski za integralną całość i choć wiele z nich, to tylko obrazki bez sensu, to cięcie tych co wartościowszych jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.

 

Tłumaczenie się przykładem długich teledysków MJ jest bez sensu, bo często tną krótkie wstępy innych artystów, żeby zaoszczędzić te kilka czy kilkanaście sekund.

 

Po co, no po co ja się pytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bredzisz. Często jest tak, że wykonawca coś teledyskiem chciał przekazać - ale jest to dobre do zaprezentowania teledysku i do umieszczenia pełnej wersji jako bonus na VideoCD/DVD. W telewizjach zwykle są puszczane shortcuty - albo zrobione przez wytwórnie, albo przez stacje. A pełne wersje lecą, jak wcześniej pisałem, okazyjnie. To są generalnie rzecz biorąc bonusy, a ich odpowiednikiem w filmie są wersje reżyserskie typu EXTENDED UNCUT.

 

Co do kilkunastu sekund czasem masz rację - a czasem nie. Są teledyski które w pełnych wersjach są dłuższe od utworu (w wersji płytowej/singlowej) o 10 ... minut. I chyba rzeczony teledysk MJ właśnie do takich należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strowger

STARS.TV jest telewizją muzyczną FTA kierowaną na rynek polski więc nie porównuj jej z kanałami perskimi, brytyjskimi, irańskimi, cokolwiek. Mnie interesują jedynie realia polskie a te są jakie są. W Polsce kanały muzyczne dzielą się na dwie kategorie, kodowane - one dostają oprócz reklam kasę od gniazdka i FTA. Ale różnica jest taka, że inne polskie muzyczna kanały FTA mają w porównaniu ze mną potężny zasięg. Prawda jest taka, że ja w każdym miesiącu walczę o przetrwanie. Jak mam na koniec miesiąca amr 3000 to jestem na zero, jak powyżej to coś zarobiłem a jak poniżej to utopiłem.

W związku z tym mnie interesuje większość widzów a nie pojedynczy widz. Śmiem twierdzić, że granie 13 minutowego MJ spowoduje coś takiego: 5 osób powie wow, brawo, extra a 10 innych mnie wyłączy. Sorry, mnie interesuje to aby te 10 osób nie wyłączyło niż to, że 5 powie extra. To jest walka a ja nie mam zamiaru jej przegrać bo miałem fantazje jako jedyny w Polsce grać 13 minutowy teledysk MJ :)

 

p.s.

sam z siebie uciąłem jedynie kilka najdłuższych klipów natomiast wiele klipów jest już edytowanych przez dystrybutora, dostaje takie wersje i nie mam na to wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...