Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam i atakuję ojca dyrektora z każdej strony. Tam też. :lol2:

 

Mam nadzieję, że jutro dyrektor zdradzi jak tam sylwestrowa noc wypadła w badaniach Nielsena. Zaraz się okaże pewnie, że powtórka TOPU PARTY WSZECH CZASÓW miała większą widownię niż premiera. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat opublikował wyniki TVN i TVP to ja opublikuję sylwestrowe wyniki stacji muzycznych, co ciekawe i na szczęście dyrektor czasami się myli - prognozowane ZERO się nie przytrafiło, w najlepszym momencie sylwestrowy wieczór ze STARS.TV spędzało prawie 73000 widzów :)

 

AGB Nielsen, grupa 4+, amr dobowy 31-12-2013r.

 

STARS.TV - 9719

REBEL.TV - 4710

KINO POLSKA MUZYKA - 2450

VH1 POLSKA - 3997

TV.DISCO - 11875

ITV - 19361

ESKA TV - 109568

POLO TV - 191837

VIVA POLSKA - 11336

4FUN - 39026

 

Wyniki w tej samej grupie w przedziale czasowym 18.00 - 23.59

 

STARS.TV - 27118

REBEL.TV - 3747

KINO POLSKA MUZYKA - 4125

VH1 POLSKA - 7448

TV.DISCO - 34654

ITV - 17889

ESKA TV - 206476

POLO TV - 409181

VIVA POLSKA - 25595

4FUN - 72687

 

* stacja rbl.tv w systemie Nielsen nadal figuruje jako rebel.tv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Jednak widzowie mają rację. :D Pokonaliście 3 inne stacje muzyczne (między 18, a 23:59 nawet 4) i w sumie niewiele brakło by pokonać TV DISCO. Zaskakuje mnie ciągle to ITV. U mnie ten kanał gdzieś na szarym końcu. Nawet nie bardzo wiem co tam grają. W tym roku w Sylwestra będzie jeszcze więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat opublikował wyniki TVN i TVP to ja opublikuję sylwestrowe wyniki stacji muzycznych, co ciekawe i na szczęście dyrektor czasami się myli - prognozowane ZERO się nie przytrafiło, w najlepszym momencie sylwestrowy wieczór ze STARS.TV spędzało prawie 73000 widzów :)

 

 

Na moje oko to w najlepszym momencie pękła stówka i ponad 100 tysięcy widzów oglądało Stars.tv w Sylwestra :).

 

Gratuluję wyniku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z największych kablówek to nie ma mnie w jednej. Jak negocjacje z nią? Świetnie :)

 

Pewnie chodzi o Vectrę? ;)

Co do wyników za Sylwester, wiecie może, ile ludzi oglądało Was przez internet? Ja byłem jednym z nich, przez ponad 3 godziny :).

Pokonać Vivę - gratuluję :D. Co do wyników Polo TV się nie dziwię - pełno osób w moim wieku ogląda tą stację dla żartu, żeby się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...