Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, super że będą MUX-y lokalne bo to zawsze dodatkowy widz, ale tak sobie myślę, że może lepiej było skupić się na tym ogólnopolskim multipleksie? Chodzi mi o to, że środki zainwestowane w te lokalne można było przeznaczyć na ten MUX 8. Tak tylko głośno myślę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Satkurier przeczytałem coś takiego: "Jak ustalił satkurier.pl, nadawca prowadzi jeszcze negocjacje z NTL Radomsko (Grupa TVN) i TV Łużyce w sprawie pojawienia się kanału w kolejnych lokalizacjach".

 

To była odpowiedź na moje pytanie? :D Jeżeli tak, to wszystko już wiem (tajemnica). Jeżeli nie, to ponawiam pytanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz liczyć, licz na siebie :)

A poważnie mówiąc, tam na chwilę obecną nie ma z kim rozmawiać bo nie został jeszcze wybrany operator więc sorry, nie przeskoczę tego :)

 

Warto przypomnieć, że lokalny multipleks (MUX-L) Naziemnej Telewizji Cyfrowej na dzień dzisiejszy składa się z ośmiu obszarów wykorzystywania częstotliwości:

- Świdnica/Wrocław - kanał 24,

- Częstochowa1/Kamieńsk/Tomaszów - kanał 36,

- Gorzów Wielkopolski2 - kanał 38,

- Lubań/Jelenia Góra1/Bolesławiec/Chojnów - kanał 38,

- Zielona Góra1 - kanał 38,

- Głogów/Legnica/Lubin - kanał 43,

- Ornontowice/Rybnik - kanał 47,

- Jelenia Góra1 - kanał 57.

Na obszarze Ornotowice/Rybnik będzie nadawała Telewizja TVT (operator multipleksu) oraz 4FUN.TV, STARS.TV, TV DISCO i TVR, na obszarze Częstochowa1/Kamieńsk/Tomaszów - NTL Radomsko (operator multipleksu) oraz 4FUN.TV i TV DISCO, natomiast w przypadku pozostałych obszarów operatorzy lokalnych multipleksów zostaną wyłonieni w drodze konkursu zorganizowanego przez prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] natomiast w przypadku pozostałych obszarów operatorzy lokalnych multipleksów zostaną wyłonieni w drodze konkursu zorganizowanego przez prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Ale zanim zorganizują ten konkurs to skończy się 2015 rok :(

Czekam... z internetowym Stars.TV :D

 

EDIT: A tutaj dedykacja:

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kanał stars.tv startował pomyślałem sobie że-to jest to.Niestety dzisiaj muszę powiedzieć że powolutku staczacie się w złą stronę.Dlaczego?Właściwie różnicie się od rmf i innych kiczów tylko tym że puszczacie kawałki starsze niż wspomniane radio ale gatunek jest ten sam-szeroko pojęty pop-raz na jakiś czas od biedy przerywany czymś ambitniejszym.Pasmo rock najczęściej leci po 23,a gdy przychodzi weekend i człowiek ma czas by wreszcie zobaczyć co po tej 23 będzie leciało to okazuję się że jest pasmo party...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sat Łoczer, powolutku się staczamy? Ja myślałem, że już dawno jestem na dnie. STARS powstała jako mega komercyjna telewizja zajmująca się jedynie muzyką przebojową, łatwą, lekką i przyjemną. Tak jest i tak będzie. To nie ma być niszowy produkt dla wtajemniczonych, smakujących ambitne dźwięki. Wielkich tej branży na to nie stać, mnie tym bardziej. Więc przebój będzie przebojem poganiany, kropka. Mówisz, że to dno - ok, przyjmuję do wiadomości chociaż dostrzegam wiele bardziej dennych kanałów na rynku niż mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że jest o wiele więcej dennych kanałów od waszego. Ale przyznam, że też was raczej nie oglądam. Mnie jakoś po prostu nie pasuje muzyka przebojowa. Zaglądałem dość często do waszego kanału w poszukiwaniu czegoś, co mi podpasuje. Niestety nie znalazłem.

Lubię co prawda od czasu do czasu posłuchać niektórych przebojów, ale nie ciągle i w dodatku sam pop (w większości znane przeboje). Po prostu zbyt "płasko" gracie, jak dla mnie.

Ale może też nie jestem odpowiednią grupą docelową do waszego kanału z wiekiem 20 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie nie jesteś, produkt jest adresowany do grupy 25+ i wydaje się, że trafia idealnie bowiem właśnie w grupie 25-49 rządzi w UPC Polska :) Widzisz, Ty mówisz, że gram za "płasko" a już wiele razy słyszałem opinie, że jestem stuknięty w głowę, że gram tak jak gram bowiem to zbyt szeroko czyli dla nikogo... Jest dobrze :) Ja na serio nie oczekuję, że każdy na tym forum czy innym forum będzie pisał, że STARS jest najlepszą muzyczną telewizją. STARS nie jest dla każdego i nikt nigdy takiej tv muzycznej dla każdego nie zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...