Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A do czego ja mam się odnosić? Zapytaj Atmedia co o tym sądzą. Ja jestem z tej współpracy zadowolony i STARS.TV żadnych zmian w tym zakresie nie planuje :)

Po prostu byłem ciekaw, czy fakt, że wielu nadawców rezygnuje z usług Atmedia jakoś Was niepokoi. W końcu coś musi kierować tymi nadawcami, że odchodzą. Może wiedzą coś, czego Wy nie wiecie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co muszę wiedzieć to to, że Atmedia sprzedaje 97% naszego czasu reklamowego. Śmiem wątpić czy pozostałe firmy na rynku tyle by nam sprzedały, wiadomo.. najpierw muszą sprzedać w swoich.

 

A co do Eski, dziwne, że dopiero teraz. Jeśli masz dwie a za chwilę trzy stacje telewizyjne o ogólnopolskim zasięgu a do tego od lat sprzedajesz sam sobie czas reklamowy we wszystkich swoich stacjach radiowych to... no właśnie dziwne, że dopiero teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 listopada przez cały dzień będzie grało stonowane BEST MUSIC. A od godziny 20 do 22 będzie BEST MUSIC wydanie specjalne "Artyści którzy odeszli"

A jak będzie wyglądał 3 listopada, czyli dzień żałoby narodowej? Podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazon, Ty również musisz wybaczyć moją bezpośredniość ale jeśli proporcje 48 minut muzyka 12 minut reklama nazywasz cytuję " muzyka staje się tylko przerywnikiem" to znaczy, że musisz pilnie zająć się matematyką :lol2:

 

Ale ja mam dokładnie takie samo wrażenie.Co nie włączę na chwilę Stars żeby zobaczyć/usłyszeć co grają to trafiam na reklamy.I to nie jest kwestia jak piszesz proporcji które się nie zmieniły tylko częstotliwości występowania.Można nadawać 12 minut ciągiem od powiedzmy pełnej godziny i potem 48 minut muza non stop a można w skrajnym przypadku przyjąć proporcje 60/12=5 czyli co pięć minut wcisnąć jednominutowy blok reklamowy i jakie wtedy się robi prawdopodobieństwo trafienia w reklamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugmenot, to duży problem ale nie w całym UPC. Zależy od lokalizacji, u większości obraz jest przyzwoity. Ale oczywiście ciśniemy na przejście na światłowód i dorzucenie niby HD :)

 

Paweł, to żeby zmniejszyć takie wrażenie to specjalnie dla Ciebie :) od dziś blok reklamowy co 4 teledyski. Szansa trafienia reklam w ciągu godziny będzie już taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy reklamami, ale ten mydlany obraz w UPC na "wersji promocyjnej" jest nie do oglądania nawet na 32", dzisiaj dodana TV Republika to jest żyletka przy Starsie, gorsza minimalnie jest chyba tylko Polonia 1 ;-).

Bugmenot, to duży problem ale nie w całym UPC. Zależy od lokalizacji
Chyba coś w tym jest, że zależy to od lokalizacji (albo modelu dekodera) bo u mnie Stars.TV odbiera bardzo ładnie, a wspomniana TV Republika z jakością gorszą niż Polonia 1 (na sieci UPC oczywiście).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazon, Ty również musisz wybaczyć moją bezpośredniość ale jeśli proporcje 48 minut muzyka 12 minut reklama nazywasz cytuję " muzyka staje się tylko przerywnikiem" to znaczy, że musisz pilnie zająć się matematyką :lol2:

 

Ale ja mam dokładnie takie samo wrażenie.Co nie włączę na chwilę Stars żeby zobaczyć/usłyszeć co grają to trafiam na reklamy.I to nie jest kwestia jak piszesz proporcji które się nie zmieniły tylko częstotliwości występowania.Można nadawać 12 minut ciągiem od powiedzmy pełnej godziny i potem 48 minut muza non stop a można w skrajnym przypadku przyjąć proporcje 60/12=5 czyli co pięć minut wcisnąć jednominutowy blok reklamowy i jakie wtedy się robi prawdopodobieństwo trafienia w reklamy ?

Chyba przesadzacie. Ja to samo mogę powiedzieć o Esce i 4Fun TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy reklamami, ale ten mydlany obraz w UPC na "wersji promocyjnej" jest nie do oglądania nawet na 32", dzisiaj dodana TV Republika to jest żyletka przy Starsie, gorsza minimalnie jest chyba tylko Polonia 1 ;-).
Bugmenot, to duży problem ale nie w całym UPC. Zależy od lokalizacji
Chyba coś w tym jest, że zależy to od lokalizacji (albo modelu dekodera) bo u mnie Stars.TV odbiera bardzo ładnie, a wspomniana TV Republika z jakością gorszą niż Polonia 1 (na sieci UPC oczywiście).

 

U mnie w Wawie (UPC) obraz bardzo przyzwoity ;-)

 

Na pewno będę oglądał dziś Stars TV między 20 a 22, miło będzie powspominać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...