Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiking, to co szkodzi telewizji muzycznej nie musi szkodzić TVN czy Polsatowi. Inne treści, inne oglądanie i słuchanie. Jeśli zaangażujesz się w film to chcesz go zobaczyć do końca więc to że w środku jest 15 minut przerwy tego nie zmienia. Z teledyskami jest inaczej, chcesz żeby grała muza, nie gra za długo to do widzenia... To proste i logiczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaangażujesz się w film to chcesz go zobaczyć do końca więc to że w środku jest 15 minut przerwy tego nie zmienia.

Ale np. w moim przypadku tak to nie działa. :) Dlatego też nie oglądam kanałów komercyjnych, które przerywają audycje w celu wyemitowania reklam, czyli z komercyjnych oglądam tylko kanały informacyjne i sportowe oraz jeden muzyczny. ;)

 

Z teledyskami jest inaczej, chcesz żeby grała muza, nie gra za długo to do widzenia... To proste i logiczne

To spróbujcie przerywać teledyski reklamami. :) Gdy ktoś zacznie oglądać teledysk i przerwiecie mu w połowie reklamą to będzie siedział i twardo oglądał reklamy, aby nie przegapić drugiej połówki. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Take That? Nie znam :lol2:

Czyżby dyrektor nie wiedział skąd wywodzi się Robbie? :lol2:

Ale tak poważnie - to gracie ich czy nie (mam do STARS.TV dostęp od niedawna - UPC :wink: )?

Można usłyszeć u Was ich starsze hity typu "Back for Good", "A Million Love Songs", "Love Ain't Here Anymore", "Everything Changes" oraz te nowsze typu "Greatest Day", "Rule the World" i po powrocie Williamsa "The Flood", "Eight Letters", "When We Were Young", "Kidz", itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu nie lubi Tiny Turner? :> :P

 

Pragnę odnotować iż byłem pierwszą osobą, która swoim skromnym "Poszło ;) " 22 października oznajmiła na forum obecność STARS.TV na 13°E (o 22:17). Pamiętam jak czaiłem cały czas strumień na 13°E i nagrywałem - siedziałem akurat (jak zwykle) po godzinach w redakcji ;) Niemożliwe, że to dopiero rok, przez ten czas tyle radości popłynęło z ekranu i głośników, że no niemal jakbyście byli od zawsze ;) Rozpoczął blok BEST OLDIES, nagranie mam do tej pory, pierwsze 30 minut, zapewne już pozostanie w moich archiwach (z uwagi na teledyski nie wrzucam, bo ZAIKS, SPAV, STOART, prawa autorskie i takie tam :P )

 

PS: Nasz naczelny także powiada, że STARS.TV to najlepsza stacja muzyczna :jupi: Sam go osobiście wkręciłem w oglądanie, zgłaszając do SAT Kurier Awards - to była moja sprawka :] Agenci STARS.TV działają w terenie, jak jest okazja na wkręcanie kanału, to wkręcają gdzie trzeba 8) Promocja musi być 8)

 

EDIT: viewtopic.php?f=11&t=28561&start=315#p676754 ;)

 

Pojawia się pytanie kiedy otwieramy szampana - czy 19, tj. jutro kiedy miało dojść do startu wewnętrznego, czy 22 października o 22:17 jak poszło na Hot Bird-a? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, start był pamiętny :) A najlepsze jest to, że obsuwa czasowa ze startem była z tak błahego powodu, że nigdy Wam nie powiem bo byście się Państwo śmiali przez tydzień :) No i kilka tygodni walki z dźwiękiem, co ciekawe...jakiś czas temu powróciliśmy do konfiguracji startowej która nie chciała działać a teraz działa jak trzeba i nikt nie wie czemu wtedy nie działała :)

 

Urodziny obchodzimy oczywiście 22 października. Będzie torcik na ekranie i inne atrakcje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...