Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mówię, że nie będziemy gwarantowani. Ale dla nas to zaden problem, to jest jedynie zabezpieczenie dla UPC, jesteśmy młodym kanałem... nie wiedzą czy jutro nie znikniemy jak Rodin ostatnio. Jeśli tak się stanie to po prostu abo nie będą z tego powodu mogli rozwiązać umowy. I tyle. My tak czy inaczej mamy podpisaną umowę z UPC i to nas zabezpiecza, że oni nas nie wyłączą jeśli z nami wszystko będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107, coś mi się wydaje, że niebawem większość kanałów tak będzie funkcjonować. Jako gwarantowane pozostaną jedynie te największe które wiadomo, że nigdy raczej nie padną i nie znikną :) I to nie tylko UPC mam na myśli, zakładam, że tak niebawem będzie w każdej większej sieci kablowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to niestety dla nas - abonentów będzie negatywny trend rynkowy. Dany operator będzie mógł wprowadzać roszady w ofercie, a my nie będziemy mieli prawa renegocjować cen za daną usługę - TV.

Zastanawia mnie jeszcze czy będziecie uwzględniani w wykazie oferty programowej tego operatora dla potencjalnego nowego abonenta. Jeśli nie, to będzie to słaba autopromocja dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy inaczej negocjacje z UPC z pewnością nie należały do łatwych, skoro Stars.TV został dodany na takich warunkach. Kiedyś nawet nie było mowy o tym, aby Stars.TV był dostępny jako kanał niegwarantowany, o czym doskonale wiem, ponieważ osobiście proponowałem taką formę dystrybucji. Najważniejsze jednak, że Stars.TV ma szansę zarobić więcej niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę jako nie gwarantowane pozycje w UPC są Galeria UPC, UPC NA ŻĄDANIE, Zamawianie usług, Instrukcja obsługi, Tele5, Polsat2, TVR, TVP Info, Superstacja, Program lokalny, TVS, TVS HD, religia.tv, Strefa Filmowa, Kino Polska, Strefa sportowa, DLA DZIECI NA ŻĄDANIE, Strefa dla dzieci, 4fun.tv, Mango 24, TV Trwam, Edusat, iTV, Czwórka Polskie Radio, Kino Polska Muzyka, RTR Planeta, Russia Today, DW, TV5 Monde, France 24, Polonia 1, Kosmica no i oczywiście STARS.TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące Vanessy Amorosi i teledysku "Absolutely Everybody". Dosyć często widzę ten klip na waszej antenie, a zupełnie go nie kojarzę. To chyba jakaś wersja nagrana lokalnie dla Australii skąd pochodzi Vanessa bo widzę, że stamtąd pochodzą te zlepki koncertów. U nas i na niemieckich kanałach muzycznych grane było to http://www.youtube.com/watch?v=vyi4nLbJ_QU Ciekawostką jest, że Vanessa ma jeszcze trzeci teledysk do tej piosenki i znajduje się on tu http://www.youtube.com/watch?v=GgXTBqiKE3k Mam pytanie czy posiadacie tylko tą jedną wersję tego teledysku którą aktualnie gracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę jako nie gwarantowane pozycje w UPC są Galeria UPC, UPC NA ŻĄDANIE, Zamawianie usług, Instrukcja obsługi, Tele5, Polsat2, TVR, TVP Info, Superstacja, Program lokalny, TVS, TVS HD, religia.tv, Strefa Filmowa, Kino Polska, Strefa sportowa, DLA DZIECI NA ŻĄDANIE, Strefa dla dzieci, 4fun.tv, Mango 24, TV Trwam, Edusat, iTV, Czwórka Polskie Radio, Kino Polska Muzyka, RTR Planeta, Russia Today, DW, TV5 Monde, France 24, Polonia 1, Kosmica no i oczywiście STARS.TV
Mylisz się. Kanały te są niegwarantowane tylko dla posiadaczy pakietów START lub START HD. W pakietach Select i Max wszystkie te kanały prócz STARS.TV, Czwórki PR, Kosmica.TV oraz kanałów promocyjnych UPC są gwarantowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u operatora nr 2 nie jest dostępny i to martwi. I tak tak, wiem, że teoretycznie to Multimedia Polska jest numerem dwa ale dla mnie to Vectra nim jest. Czemu? Bo Multimedia ma zdecydowanie najmniej z wielkiej trójki abonentów cyfrowych. UPC 809.000, Vectra około 550.000 a Multimedia około 350.000, a ponieważ nowe kanały teraz dodają jedynie do cyfrowej a nie analogu to kolejność jest właśnie taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak STARS jest już dostępny u dwóch największych operatorów w Polsce,to z pewnością nie zbankrutuje ( tak jak chociażby kanał Patio TV ). Dla mnie jest teraz jednym z magnesów by przejść do UPC.
Akurat Patio TV było dostępne w chociażby Vectrze, tylko Stars ma o tyle lepiej, że ma niższe koszty nadawania, bo to tylko teledyski, zamiast programów własnej produkcji ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...