Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie, przecież wyraźnie pisałem dawno temu, że na BEST OLDIES obecnie nie ma żadnych szans, wypadało tragicznie w badaniach i tyle. Przecież nie zdjąłem tego pasma bo mi się nudziło, miałem powody.

 

@Ronnie, nie leci każda którą ktoś zamówił bowiem: a) zamówień przychodzi ogromnie więcej niż możemy zagrać. B) oczywiście piosenka którą zamówiło ileś tam osób ma większe szanse na emisję niż taka którą zamówiła jedna osoba ( ale nie zawsze tak musi być ) c) podstawowy warunek realizacji - musimy mieć teledysk w bazie. d) Czas realizacji? Nie z dnia na dzień. Zamówienia wpływające w tym tygodniu staramy się realizować w tygodniu następnym. czyli dziś zamawiając masz szansę się doczekać w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super nowina. Ale to tylko UPC mogło wymyślić, żeby dołaczyć kanał FTA do najwyższego pakietu.. :).

Swoją drogą na liscie kanałów muzycznych w komunikacie nie ma Czwórki z Wizją, zamierzają się jej pozbyć?

STARS.TV wzbogaci gamę 15 kanałów muzycznych oferowanych przez UPC: Eska TV, Polo TV, Kino Polska Muzyka, 4fun.tv, RBL.TV, TV.DISCO, MTV POLSKA, MTV Live HD, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance, Viva Polska, VH1, Mezzo oraz Mezzo Live HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie pasmo BEST NOW to mam nadzieję,że w innych programach nie będzie współczesnych utworów. Przynajmniej tych z lat 2011-2013.

 

Oby. Szkoda, że Best NOW przeczy opisowi z pierwszego postu w temacie i szkoda, że w ogóle taki malutki śmietniczek się pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O c h o l e r a, ale zaskoczenie :) Cieszę się jak dziecko z nowego wiaderka w piaskownicy bo dla STARS pojawienie się w UPC to krok wielki :) Po drugie, co do dostępności w pakietach.. jesteśmy do końca roku po całości a później.. to się jeszcze zobaczy.. ale jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą na liscie kanałów muzycznych w komunikacie nie ma Czwórki z Wizją, zamierzają się jej pozbyć?

Czwórka będzie dalej grać w upc. Nie ma jej na liście, dlatego, że jet ona jako kanał niegwarantowany i nie uwzględniają jej w pakietach i komunikatach promocyjnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...