Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piosenkę Artura Gadowskiego macie opisaną jako "Szczęśliwego Nowego Yorku", a właściwa pisownia to "Szczęśliwego Nowego Jorku". Tak nazywał się film i tak jest na samej płycie Gadowskiego http://www.archiwumrocka.art.pl/artur-g ... kFopIZ7IrU

 

PS. A jednak nie. Na samej płycie jest "Yorku". To dziwne bo wszędzie widzę "Jorku". Nawet na track liście na tym Archowum Rocka. Samego singla znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niekoniecznie Bałkanica i Farna. Raczej bez polskiej muzy w tym paśmie... rok produkcji 2011, 2012 i 2013 ze wskazaniem na 2013. Generalnie i co ciekaqwe w tym paśmie będą pojawiały się teledyski które nie pojawią się w żadnym innym paśmie w STARS.TV ( taki trochę skok w bok :lol2: )

To nowe pasmo może lekko namieszać w sektorze kanałów muzycznych, bo może się okazać, że "ściągnięcie" trochę widzów z Eski TV i 4Fun.TV :brawo:

Connor, publicznie piszę tak: dopóki będę dyrektorem STARS.TV to w STARS.TV nie będzie disco polo. Zanotuj, zapamiętaj i sprawdzaj :)

Dla mnie to żadna nowość - wiem o tym od roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie pasmo BEST NOW to mam nadzieję,że w innych programach nie będzie współczesnych utworów. Przynajmniej tych z lat 2011-2013.

Dla mnie lata 2000/2010 to "now" :), ale racja, nie ma co się zamykać, byle to były fajne piosenki. Np. Adele mogłaby się pojawiać, bo ona jest old fasion. Ewentualnie jakieś nowsze piosenki starszych zespołów, chociaż z tym różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

1. Zasięg kanału jest podstawą do odniesienia sukcesu. Większy mamy jedynie od Kino Polska Muzyka a z nimi wygrywamy :) Natomiast od całej reszty dzieli nas przepaść...

(...)

w HD są reklamy, grafika ekranowa, jingle i co 15 teledysk

Zapewne to co napiszę było już wielokrotnie dyskutowane ale nie rozumiem polityki Stars.tv. Wiadomo że zasięg ma bardzo ważne znaczenie i dlatego rezygnujecie z milionów potencjalnych widzów, którzy nadal korzystają z dekoderów SD tylko po to aby "w HD puścić reklamy, grafikę ekranową, jingle i co 15 teledysk"?! Pewnie większość ma już dekodery HD i jest ich coraz więcej ale jeśli kanał nadaje i będzie w zdecydowanej większości nadawał material SD (o ile nie zmieni profilu) to czy jest sens upierać się przy mpeg-4?! Czy był chociaż rozważany wariant nadawania Stars.tv dwa razy na HB, jak obecnie w mpeg-4 i mpeg-2?! Może warto włączyć drugi przekaz choćby na kilka miesięcy aby zwiększyć rozpoznawalność kanału?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był chociaż rozważany wariant nadawania Stars.tv dwa razy na HB, jak obecnie w mpeg-4 i mpeg-2?! Może warto włączyć drugi przekaz choćby na kilka miesięcy aby zwiększyć rozpoznawalność kanału?!

Stacja jest młoda, chce zacząć porządnie na siebie zarabiać, a ty proponujesz dublowanie sygnału w mpeg2. Drugi przekaz to 2x większe koszty i na ten moment z pewnością nieopłacalne (szef wspominał tu, że mpeg2 jest nawet droższe od mpeg4).

Po drugie. Teraz kiedy HD coraz bardziej się upowszechnia maleje znaczenie mpeg2, które powoli będzie odchodzić do lamusa. Dziś większość dekoderów to dekodery HD. Z resztą u płatnych operatorów innych się już dzisiaj CHYBA nie dostanie.

 

Więc jaki jest sens :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:9 rulez, tłumaczyłem to już wiele razy ale wytłumaczę jeszcze raz :) To nie dlatego STARS jest na sat w mpeg4 bo mamy taką fantazję. Nadajemy w mpeg4 bo jest to OGROMNIE tańsze rozwiązanie, różnica w kosztach jest zdecydowanie większa niż różnica w potencjalnej ilości widzów. Tym bardziej, że dekoderów HD jedynie przybywa a nie ubywa, w nc+ jest ich około 70% a w CP niewiele mniej. Tak więc krótko mówiąc na prostym przykładzie: za nadawanie w mpeg4 zapłacimy 10.000 zł a na reklamach zarobimy 15.000, a za nadawanie w mpeg2 zaplacimy 30.000 a na reklamach zarobimy 31.000, rozumiesz już?? :) W pierwszej opcji jesteśmy do przodu 5.000 a w drugiej 1.000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:9 rulez, tłumaczyłem to już wiele razy ale wytłumaczę jeszcze raz :) To nie dlatego STARS jest na sat w mpeg4 bo mamy taką fantazję. Nadajemy w mpeg4 bo jest to OGROMNIE tańsze rozwiązanie, różnica w kosztach jest zdecydowanie większa niż różnica w potencjalnej ilości widzów. Tym bardziej, że dekoderów HD jedynie przybywa a nie ubywa, w nc+ jest ich około 70% a w CP niewiele mniej. Tak więc krótko mówiąc na prostym przykładzie: za nadawanie w mpeg4 zapłacimy 10.000 zł a na reklamach zarobimy 15.000, a za nadawanie w mpeg2 zaplacimy 30.000 a na reklamach zarobimy 31.000, rozumiesz już?? :) W pierwszej opcji jesteśmy do przodu 5.000 a w drugiej 1.000 :)

Dziękuję za odpowiedź. Stawek za nadawanie nie znam, ale argumenty finansowe rozumiem. Niemniej szkoda, gdyby chodziło tylko o mnie to nie podnosiłbym tematu tylko zmienił dekoder. Rozumiem że temat zamknięty, bo jak teraz się nie opłaca (nadawać SD - mpeg-2) to już nigdy nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie naciskał tylko patrzył na coś co nie pikselizuje przy pierwszej lepszej okazji.Oczywiście mam sentyment także do VHS ale skoro kanał ma być w HD.... :lol2:

Pogadajcie z MM ,żeby się nie kompromitowała i puściła także sygnał w SD. 8) Wtedy ja obiecuje że nie wspomnę już nic o HD. Usłyszałem dziś opinie z działu technicznego Multimedii że kanał STARS TV HD jest "pełnowartościowym kanałem w wysokiej rozdzielczości". :lol2: Padłem ze śmiechu.... Na moje pytanie że :STARS TV nadaje tylko około 10 % materiału w HD(łącznie z reklamami) Otrzymałem odpowiedź że za treść kanału odpowiada tylko i wyłącznie nadawca. A za jakość techniczną kto odpowiada ? Tu już nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...