Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Justina będziemy grali, dobry kawałek :)

Jak większość produkcji Timbalanda, dlatego poszerzcie bibliotekę o jego piosenki. ;)

 

Mało wam tego szajsu w innych samograjach. JEszcze trochę to w StarsTV nie będzie niczego do posłuchania i obejrzenia poza disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście staram się szanować cudzy gust, dlatego nie użyję określeń typu szajs, ale mimo wszystko produkcje Timbalanda jak i piosenki Justina Timberlake'a to (delikatnie ujmując) nie moja bajka. I mimo iż faktycznie najważniejszym gatunkiem jest dla mnie rock, to jednak staram się nie zamykać także na inne gatunki, dlatego wolałbym nie być nazywanym "ignorantem"...

 

Wiem, że słowa Ipo nie były skierowane osobiście do mnie, jednak będąc fanem rocka a także (nie ukrywajmy) antyfanem Timberlake'a i Timbalanda poczułem się w jakiś sposób urażony tym określeniem.

 

Nie będę też ukrywał, że dla mnie osobiście najważniejsze są w Stars.tv klasyki. Nowości czy to popowe, rockowe czy jakiekolwiek inne, choćby nie wiem jak dobre, mają dla mnie w tej stacji najmniejsze znaczenie z tego prostego powodu, że jest mnóstwo kanałów muzycznych grających nowości, a klasykę gra teraz praktycznie tylko Stars.tv.

 

I tak na marginesie zaznaczę jeszcze: nowa odsłona BEST OLDIES - rewelacyjna! O niebo lepsza od tej starej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justina będziemy grali, dobry kawałek :)

Jak większość produkcji Timbalanda, dlatego poszerzcie bibliotekę o jego piosenki. ;)

 

Mało wam tego szajsu w innych samograjach. JEszcze trochę to w StarsTV nie będzie niczego do posłuchania i obejrzenia poza disco polo.

Przesadzasz pan... :roll: Przecież i tak 4 dodatkowe piosenki Timbalanda w ogólnej ramówce nic by nie zrobiło. :D Na STARSie piosenki się rzadko powtarzają w ciągu miesiąca, więc jakby RAZ jedna piosenka została wyświetlona, to by to chyba dużego wpływu nie miało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie wywiad z Waszym "Ojcem" dyrektorem (https://satkurier.pl/news/86314/wywiad-z-mariuszem-wojcickim-dyrektorem-starstv.html) i ponawiam propozycję, żebyście stworzyli "spoty" wyjaśniające jak Was samodzielnie wyszukać na dekoderach "Cyfrowego Polsatu", bo skoro ludzie tego nie potrafią, a nawet nie wiedzą, że tak można, to trzeba ich tego nauczyć :D! Kiedyś ludzie w ogóle niewyobrażali sobie przecież używania do oglądania telewizji jakichś tam dekoderów (pamiętam moje przekonywania rodziców jakieś 8 lat temu, żeby "przesiedli" się z analogowej "kablówki" na cyfrową satelitę: "przecież my nie damy rady tego obsługiwać", a teraz nie mają z tym żadnego problemu, chociaż potrafią tylko to co jest im niezbędne i nie zagłębiają się w szczegóły :D ), a teraz abonentów platform są miliony :D .

 

Te spoty wrzucacie na "youtube", "facebooka", wykupujecie im jakieś tam promocję (dodatkowo te spoty możnaby też wrzucić jako reklamy do "TVN Player", "vod.tvp.pl", albo "Ipli") i gotowe :D . W skali kosztów działania stacji to nie powinna być kwota nie do udźwignięcia, a korzyści dla Was mogą być przecież ogromne :D!

 

W ogóle kilka dni temu odkryłem SUPER gierkę, w którą moim zdaniem powinien pogrywać w wolnych chwilach każdy pracownik telewizji, a także jej entuzjaści, żeby lepiej zrozumieć jak ona działa, także polecam :D .

 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13992

 

Przepraszam za końcówkę lekko nie na temat i pozdrawiam Pana dyrektora :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajecie FTA, nadajecie muzykę czyli coś co nie ma ograniczeń językowych. Może pokusicie się o dołączenie Was do list kanałów SKY IT, greckiej NOVA i co tam jeszcze nadaje na HB? Gdyby Was dołączyli moglibyście się "pochwalić" że zagraniczni Was mają a CP nie chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...