Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież trochę gramy hitów na czasie :) Ale generalnie jesteśmy na etapie nierozpoznawalnym. Jedynie Universal Music nas dobrze zna i mamy tam dostęp do ftp ze wszystkim co na bieżąco wydają. Inne polskie wytwórnie muzyczne nie znają STARS.TV i trzeba się upominać jak wyjdzie coś polskiego nowego co byśmy chcieli. A z zagranicznymi klipami nie ma problemu, bierzemy z Londynu, tam mamy swoje źródełko zarówno na klasyki jak i nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Była Dido chyba tydzień temu w BEST DECISION. Justina nie widziałem jeszcze, a naprawdę dobry kawałek. :) Na początku nie mogłem się przekonać, ale teraz jak słyszę w radiu to podkręcam głośniej. :)

 

PS. Nowym faworytem w największej ilości emisji jest ostatnio Donkeyboy - Ambitions. Widziałem ten teledysk z 6 razy. Piosenka akurat fajna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo, idziemy o zakład, że gdy wygeneruje się raport zagranych utworów w maju to Donkeyboy - Ambitions nie będzie liderem w tym zestawieniu. Po prostu tak to już jest, że ktoś trafia częściej na piosenkę x a ktoś na piosenkę y :)

 

Nie no ja oczywiście wiem, że to nie będzie taki ogólny faworyt w ilości emisji. Ja po prostu trafiam na to często. Kiedyś trafiałem na coś innego. Fancy to chyba był. :Ostatnio go widują tylko na liście. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy darmowy stream, jesteśmy kanałem FTA czy to przez TV czy net. Po prostu niebawem w streamie pojawią się reklamy, chcielibyśmy jedynie wyzerować finansowo zużyty transfer danych i już.

 

W Ipli była swego czasu TV Biznes - kanał FTA, mający także swój darmowy stream na swojej stronie. W Filmon.com jest z tego co widzę trochę kanalów, które z tego co mi wiadomo są FTA z satelity. Na Ipli pewnie byście byli w jakimś pakiecie podstawowym, ale Filmon.com to np. ja na Windows 8 mam za darmo, a gdybyście tam byli to bym miał wszystkie ciekawe kanały w jednym miejscu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV to nie jest kanał muzyczny, nie bijemy się z nimi. Teraz na naszej drodze jest TV DISCO :)

 

Teoretycznie masz rację jeśli chodzi o relację pogoda/oglądalność. Też myślałem, że to ma znaczenie. Okazuje się, że nikt za ludźmi nie trafi. Czasem leje cały dzień a oglądalność zero, bezchmurne niebo, upał a oglądalność kosmos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Będzie po maju awans o jedną pozycję w rankingu :jupi::brawo:

 

Pierwsze dwa dni czerwca też udane jak c h o l e r a :)

Nie powiesz ojcu, nie powiesz matce ale na pewno powiesz sąsiadce :mrgreen: szeptana reklama działa i na pewno jesteś Starsie nam za to wdzięczny :lol2: Znajomi śmieją się i zadają pytanie czy ktoś mi płaci za reklamę :lol2: Faktem jest że prezentowana muzyka sama się broni. Są też obawy że tak jest na początku a potem wszechobecny umck, umcyk, umcyk. Ale ja jednak wierzę w oprawcę starsowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się was doczekać w Multimedii-Południe, ale oby nie zrobili jakiejś podmiany Vh1 Classic Europe na Stars'a. :D Stars oczywiście lepszy ale ich też lubię posłuchać. ;)

Swoją drogą orientujecie się może co puszcza Vh1 Classic? Bo na Deluxe'a niemieckiego zerknęliście. :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym notowaniu listy przebojów Best Chart (Moim zdaniem najlepszy program w Stars.TV) jest 17 rockowych utworów, w tym aż 7 w pierwszej 10. To całkiem niezły wynik jak na mało popularny gatunek muzyczny. Doskonale rozumiem, że obecnie każda zarobiona na reklamach złotówka jest ważna, ale może jednak warto by pomyśleć nad przeniesieniem Best Rock na wcześniejszą porę. Przynajmniej raz w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te numery o których mówisz my też gramy w regularnej codziennej playliście. Bo jest rock i rock. Te najbardziej hitowe i rozpoznawalne numery świetnie wypadają w różnego typu badaniach i to co się dzieje na BEST CHART także to potwierdza. Natomiast BEST ROCK jest nieco bardziej złożony, tam trzeba już być faktycznie miłośnikiem rocka :) Teraz obowiązuje ramówka wiosenno wakacyjna i do końca sierpnia bez zmian. Na wrzesień szykujemy różne smaczki, przynajmniej dwa nowe pasma się pojawią. Może także coś się stanie z BEST ROCK, pożyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence, zapewne masz rację :lol2:

 

Ale słuchajcie, nie ma co marudzić. Jesteśmy zdecydowanie w innym miejscu niż dyrektor myślał, że będziemy po 7 miesiącach nadawania :)

 

 

No i nie myslał, że będzie miał takich fajnych i oddanych widzów. ;):lol::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...