Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sobie już szykuję taki poranek dziś: 10:00 "BEST POLISH" (z nadzieją na jakiś "Papa Dance", "Kombii", czy "Lady Pank", chociaż pewnie nie będzie, ale nadzieję mieć chyba mogę :D???), 11:00 tenis w "Eurosporcie" :D .

 

Aha, a możecie zamieścić jakieś "screeny" z tego programu do badania oglądalności, którego nazwa mogłaby być imieniem dziewczyny :D???

 

Chciałbym zobaczyć na własne oczy (i myślę nie tylko ja :D ), jak Wam rośnie oglądalność :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Was oglądać, tak jak napisałem, ale mam "mały" kłopot, tzn. STRASZNIE migocze mi obraz (tak jakby obraz leciał z komputera, bez filtra migotania), tak, że nie da się go oglądać...

 

Problem na pewno nie jest u mnie, bo ten efekt występuje niestety tylko na Waszym kanale...

 

Czy ktoś jeszcze tak ma (chodzi oczywiście o przekaz satelitarny)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu piszę do różnych wytwórni zapytania czy można od nich kupić teledyski...idzie raczej ciężko. Mogę się zapytać czy Wy również piszecie do różnych firm aby zakupić dany teledysk czy jest może w Polsce jakaś jedna firma która tym się zajmuję?

PS. Mam na myśli teledyski bardzo rzadkie nie dostępne na płytach takich jak: Promo Only, MixMash, WD itd.

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok;-) dziękuję za odpowiedź. Będę mimo to próbował.

 

Jestem w "dobrym" kontakcie z wytwórnią: ZYX Music GmbH & Co.KG.(może coś z tego wywalczę) Dziś napisałem do MPM-Music, czekam też na odpowiedź od TVP SA (ale u nich na pewno jest za drogo jak dla mnie). No i jeszcze czekam na odpowiedz od EMi i Warner Bros:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się trafia, że wykonawcy są w posiadaniu własnych klipów. Ale to rzadkość, zwłaszcza w Polsce. Przeważnie poda: eeee nie, nie mamy, skontaktujcie się z wytwórnią. Ale my już kontaktowaliśmy się z wytwórnią i mówią, że nie mają. Jak nie mają, naszych teledysków? O rany... ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwość otrzymania kopii od reżysera, producenta teledysku. Yach Paszkiewicz zamieszcza na YT klipy które wyreżyserował, pamiętam, że jeszcze ze 2-3 razy widziałem, że jakiś teledysk w serwisie na swoim oficjalnym koncie zamieszczał jego twórca. No tylko w tym przypadku trzeba wiedzieć kto wyreżyserował/wyprodukował dany klip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...