Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mux/sat/kabel. Jeszcze bez Internetu, ten ma być podobno jakoś w przyszłym roku. A jeden telemetr może bardzo namieszać gdy zasięg kanału jest bardzo niski. Dobrym przykładem takiej zabawy był pewien kanał ze słowem rodzina w nazwie... jedno gospodarstwo kręciło taki wynik, że ogromnie większa konkurencja się chowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SatExpert napisał:

Taki kanał to powinien być pierwszy, a nie trzeci, ale część telemetrów to niestety są BEZGUŚCIA i na to nic się nie poradzi... :/

No i jak na razie jest pierwszy. Eska i Polo mają przewagę tego że są w DVB-T, więc są poza zasięgiem dla "kablowego" kanału.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że Stars pisze, nawet jak odejmiesz naziemną telewizję ,to i tak te kanały będą na pierwszym miejscu. Jeżeli chodzi o Eskę to tu można konkurować na grupy wiekowe. Ale Polo Tv to już chyba fenomen ,skoro tylko kabel i satelita stawiają go na pierwszym miejscu.

15 godzin temu, STARS.TV napisał:

Mux/sat/kabel. Jeszcze bez Internetu, ten ma być podobno jakoś w przyszłym roku.

Wprowadzenie stacji na You Tube ma z tym jakiś związek ,czy chodzi tylko o zwiększenie zasięgu kanału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że ma z tym związek. Jeśli przekaz na YouTube będzie monitorowany przez Nielsena to niczego już nie stracę a mogę tylko zyskać :) Dla jasności, ten przekaz będzie monitorowany nadal jedynie wśród gospodarstw objętych pomiarem. Ale różnica jest taka, że nic już nie pójdzie bokiem. Bo dziś, gdy stację można włączyć przez net a jakiś panelista który ma mnie w tv ale z jakiegoś powodu włączy sobie na laptopie to już mam z tego zero. Po zmianach takiego ryzyka już nie będzie :)

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wuzel napisał:

Tylko ,że Stars pisze, nawet jak odejmiesz naziemną telewizję ,to i tak te kanały będą na pierwszym miejscu.

 

Jeszcze raz ci napiszę. Eska TV i Polo są w naziemnej, Stars to kanał satelitarno-kablowy, więc dla Stars te 3 miejsce za Polo i Eską to jak pierwsze miejsce, bo to zupełnie inna liga. Eska i Polo nawet odliczając widzów naziemnej i tak są o wiele bardziej rozpoznawalne, właśnie dlatego że są dostępne w DVB-T.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Target

Activity Platform  
Total Individuals Live All  
Channel Day part\Variables GRP  
ADVENTURE 02:00 (MTWTFSS) 7,60  
TOP KIDS 02:00 (MTWTFSS) 6,41  
TOP KIDS JR 02:00 (MTWTFSS) 0,85  
TO!TV [ITV] 02:00 (MTWTFSS) 4,44  
TVR 02:00 (MTWTFSS) 4,29  
NUTA.TV 02:00 (MTWTFSS) 28,66  
Power TV 02:00 (MTWTFSS) 26,52  
NTL 02:00 (MTWTFSS) 16,02  
  SUMA 94,79  
       
Stars.tv 02:00 (MTWTFSS) 131,25  
  SUMA 131,25  
       
       
All Winnicki   94,7  
All STARS   131,25  
       

 

Winnicki kontra Stars. Odleciałam.  8 kanałów nie daje rady jednemu. Brawo Stars. Dane za od 1 września do teraz.  Do potwierdzenia, bo może coś skrzaczyłam w Ariannie. Potwerdzisz STARS ? TVN chyba za nimi nie płakał. Roboty jak za osiem a wynik mniej niż jeden. A przecież Stars nie jesteś jeszcze nr.1 . To ile musiałby mieć kanałów żeby się zbliżyć do Polo tv ? Odległość  jak z Pól Mokotowskich do Central Parku ;) ? Pozdro E.

Edytowane przez Arctic_Air
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli STARS.TV zniknie z MUX-L3 będzie szkoda,  choć sam korzystam z dostępu via sat.  Natomiast z mojego rozeznania ogląlność w NTL ma głównie lokalny serwis informacyjny "Kurier" i cytat z mojej sąsiadki: "po co mi oglądać stary program, w którym mówią coś o 2015 roku ?"

Archiwum TVN to tylko zapychać ramówki, natomiast w przypadku STARS.TV  jest inaczej mniej zwracam uwagę na to że starsza muzyka po prostu oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...