Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia), to się raczej nie doczekasz muzyki w/w artystów, bo tylko nieliczni lubią taką muzykę. Stars.TV od lat gra ciągle i te same oklepane oldies'y. Polecam na własną rękę szukać muzyki (You Tube, Spotify, fora internetowe), bo dzisiaj żadna TV stacja muzyczna nie gra dla bardziej wymagającego widza.

No niestety to prawda. U nas każda stacja gra praktycznie te same komercyjne ochłapy dla przeciętnego Polaczka-Cebulaczka, a natomiast za granicą np. MTV Classic czy Radio Freccia puszczają już częściej mniej oklepane utwory, które nie grają w Polsce żadne stacje muzyczne.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego, nie gram dla przeciętniaków tylko dla normalnych ludzi którzy lubią stare hity. A po drugie, jestem na tym forum żeby pasjonatów edukować. Zwykłych ludzi nie obchodzi po co i dlaczego. Ale Was obchodzi więc jestem, tłumaczę i wyjaśniam. Przeważnie bez sukcesów ale takie hobby ?

Edytowane przez STARS.TV
  • Popieram 6
  • Dzięki 2
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.10.2014 o 10:46, STARS.TV napisał:

Granie loga na reklamach nie jest zakazane. Jednak co pod logiem to oferta programowa, ja zdejmuje logo na reklamach bowiem nie są one ofertą programową :)

@STARS.TVA jakie masz zdanie o liczniku reklam? Przydał by się  (ogólnie według mnie każda stacja powinna wprowadzić).

Wiem, że to z jednej strony może odstraszać reklamodawców, bo widzowie widząc ponad 2 minuty nie czekają, tylko przełączają, ale to może też działać w druga stronę, widzą mniej niż minutę, to zostają i nie skaczą po kanałach. Na muzycznych tym bardziej to pasuje.

Zamierzasz wprowadzić?

Edytowane przez nieczęstygość
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, STARS.TV napisał:

Nie i nie będzie licznika czasu w żadnej formie. Mam dobrą oglądalność bloków i nie będę przy tym majstrował. 

@STARS.TV ja myślałem ,że Tobie chodzi o oglądalność kanału czyli muzyki a nie bloków reklamowych :-D.

To może zrobić inaczej. Licznik odmierzający czas do reklam :rofl:.

A już na poważnie, @STARS.TV nie myślałeś promować rodzimych artystów działających na You Tubie zanim staną się sławni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz jak to działa? Nie wiesz więc już tłumaczę :) otóż realia są takie, że oglądalność moich bloków muzycznych nie ma żadnego znaczenia jeśli oglądalność reklam będzie zerowa. Płacą tylko za oglądalność bloków reklamowych niestety. Krótko mówiąc, można zagrać 12 minut reklamy w godzinie i zarobić na tym zero złotych. Chore ale tak właśnie jest. 

A co do drugiego pytania to nie. STARS od zawsze była pomyślana jako zbiór największych hiciorów i nie planuję tego zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2019 o 16:24, Bloo411 napisał:

Jednak dla mnie jako słuchacza, który lubi odkrywać nowych artystów, nowe brzmienia, to za mało i wasza oferta po prostu nie jest atrakcyjna.

Komuś poważnie się pomerdało... trzeba wybrać odpowiedni adres, a nie przerabiać utrwalony i akceptowany .

Mnie też gmina trolejbusu nie chce zainstalować pod domem.....a autem to tak jak większość....a chciałbym nietuzinkowo.

Niestety jest tu na forum paru ludzi, którzy myślą, że jak napiszą coś niestandardowego to są z lepszej gliny. Postawa śmieszna i żałosna bo ci ludzie nic sami nie stworzyli , a wymagania mają...ho, ho.

StarsTV to bardzo udany projekt dla przywracania klimatu młodosci. A ten jest bezcenny. Zawsze polecam tę stację i chętnie sami wracamy do oklepanych hitów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuzik1111, ale tutaj nikt nie wymaga od Stars.TV nie wiadomo czego, bo każdy wie, że to projekt komercyjny, który ma przynosić $. Dlatego nikt tu nie mówi, że Stars.TV ma grać teraz alternatywnie, porzucając komercyjne oklepane hity. Mamy wybór, sporo możliwości, także fani bardziej ambitnych dźwięków znajdą je w inny sposób. Dlatego też ci co chcą, to oglądają tą stacje, a ci co nie znajdują tutaj tego co szukają nie. Proste. I nikt tutaj się nie uważa za kogoś z lepszej gliny tylko dlatego, że napisze coś nietuzinkowego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...